0
clear
  • ЗА DELL ЗА ASSY CBL PWR MB SWT BD C4130 D8WXC CN-0D8WXC 0D8WXC
  • -20%
  • -20%
ЗА DELL ЗА ASSY CBL PWR MB SWT BD C4130 D8WXC CN-0D8WXC 0D8WXC

ЗА DELL ЗА ASSY CBL PWR MB SWT BD C4130 D8WXC CN-0D8WXC 0D8WXC

DEN 1609.44

Достапност
Производот е достапен

ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети. Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад . Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.

Кон својствата

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
C4130
Бренд Име:
ASDFGHJK

Производи во категоријата

Опис : Состојба : КористеноИме : n Vidia Ge Force GTX 980 MVRAM : 8 GB GDDR5Слот : MXMКомпатибилен : Dell Alienware 18 M18 X R2 Р3 R4 18 Инчен

15 pin Машки SATA Power 6 Pin Женски PCIeМногу моќ supplys во нови компјутери има само SATA power конектори за дискови Овој 8

50 Pin за 40 Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер Одбор За TTL LCD EJ070 EJ080 NA 2set / многуОпис : Сосема Нов ОбјектПроред : 0.5 mm Гол

USB 3.1 Тип C USBC до Двојна Машко Екстра Моќ Податоци YКабел за Мобилен Телефон & Хард ДискДва USB машки конекто

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покаж

DC Моќност Џек Конектор со Кабел Штекерот за Лаптоп Lenovo Yoga 13 135934 135935 DC во кабелски приклучок порта DC во ка

МикроUSB 5pin Микро USB USB 2.0 Машки Конектор за Микро USB 2.0 Женски Продолжување Кабел 30cm 50cm Со Панел Планината Д

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗА

Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.Пакет : За да бидат спакувани во Пи

S Терминал DIN Конектор, Аудио Џек 5 дупки 5 основни MDC503 S Терминалопис на производот : Заштита на животната

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси...

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : X60 X61 СеријаПаке

Високи перформанси врска помеѓу HDMI и MiniHDMI кабли.Злато позлатен контакти.статус : minihdmi Машки да HDMI Женски

Опис име на Производ : LCD кабел за Дел Број # : 04 Y1256 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T

USRG781АУ Австралиската Верзија 4 G LTE Мобилните Модем Сериски 4 G DTUДетали USRG781 индустриски celluar сериски моде

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : R400 СеријаПакето

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нар

USB 2.0 Тип Машки на Женски Продолжување Кабелот за Податоци Со Екстра DC 5.5*2.1 mm Моќ ПриклучокДали еден USB по

Опис име на Производ : DCIN Приклучок за Кабелот за Дел Број # : DC30100 SE00 DC30100 R100Состојба : Акции Гаранција : 60д

Вистински Нов лаптоп, ЛЦД LVDS Видео кабел За HP Павилјон 1515AC Flex Кабел P / N AHL50 DC020027 J00ПЛАЌАЊЕНие го прифатат

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

Овој конектор е погоден за : 24 AWG, 23 AWG, 22 AWG (голи бакарна жица со дијаметар 0.500.64 mm) lan кабли!Ве молиме поглед

Please wait...