0
clear
  • Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LAVIDA БОРА CC Sagitar 2008-2017 автомобил кат тепих облоги душеци
  • -20%
  • -20%
Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LAVIDA БОРА CC Sagitar 2008-2017 автомобил кат тепих облоги душеци

Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LAVIDA БОРА CC Sagitar 2008-2017 автомобил кат тепих облоги

DEN 7152.00
DEN 4291.00

Достапност
Производот е достапен


Здраво, кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел и година, лево диск или десно вози ,ние ќе бидат во согласност со вашето барање за испорака, ви благодариме!
Shippemnt : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход. 1 работен Ден ракување со времето, сабота и недела нарачки ќе бидат обработени и Испорачани во понеделник. Сите нарачки се испраќаат од страна на USPS/DHL/Федекс/UPS/EMS во континентална Кина. Други меѓународни Превозот е достапен. Треба да контактирате со нас потврдува изразат метод и сметководство на трошоците за превозот. Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, која вообичаено трае 3-12 работни дена да пристигнат. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, кога објектот се испраќаат надвор. За производ го браздата проблем во транспортот : Во сонце да губите нивните ќе се врати за два часа ново! Или со користење на среден притисок откако неколку дена подоцна, браздата ќе исчезне! Политика на враќање : Сите се враќа прифатени Купувачот треба да ве контактираме во рок од 14 Дена по добивањето на објектот. Наплата дадени како Пари Назад. Се врати превозот ќе биде платен од страна на КУПУВАЧОТ. - Без restocking надоместок ќе се наплатува. За повратни информации 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.

Кон својствата

Боја Име:
Црна и бела линија, Црна и црвена линија, Кафе, Беж, Виолетова, Кафена, Црвено вино
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Дијаметар:
According to car model
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
Лесно да се чисти, анти нула,водоотпорен
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
About 3 kg
Објектот Ширина:
According to car model
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
According to car model
Име На Модел:
АД-2
боја:
Седум бои да се избере
Погоден за модел на годината:
Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LAVIDA БОРА CC Sagitar
Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници:
за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LAVIDA БОРА CC Sagitar
за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LAVIDA БОРА CC Sagita:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Производи во категоријата

modname=ckeditorКако секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот ав

Здраво, w h en ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел и боја тре

Здраво, кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел и година,

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно...

За Бизнис Купувачи : 1.Политика На Враќање : 1.Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе

Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомо

modname=ckeditorКако секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот ав

modname=ckeditorКако секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот ав

modname=ckeditorКако секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот ав

Здраво, кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел и година,

Ве Молиме Прочитајте Ги Следниве Прв↓↓1 Важно : По плаќањето , ве молиме кажете му на вашиот автомобил м

Посебен автомобил патосници за LexLX 470 7seats1.Боја Опис : Боја избори 1 : ЦрнаБоја избори 2 : БежБоја избори 3 : Б

3) вашиот автомобил е задните седишта имаат потпирач кутија или не4) на задното седиште партиција е 4 / 6 со

Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите Нашите производи сигурно ќе се направи сте задовол

Внимание : оваа ставка го само примерот forvw glof 2006 до 2015 година.ние може да се направи лево возачот и право

· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети Ако не, Пост Нега

Обичај посебен автомобил патосници за BMW 5 Серијата E601.Боја Опис : Боја избори 1 : ЦрнаБоја избори 2 : Браун

modname=ckeditorКако секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот ав

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решав

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно кога ќе нарач

· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.· Доколку сте нез

Спорот : имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме мо

Контактирајте Со Нас· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одг

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно...

4pcs Сосема Нов Премиум Авто Ткаенина Најлон Против пролизгување патосници Тепих За Nissan XTrail 20072013*ВАЖНО!!С

modname=ckeditor******************************************************************************************************************************************************************************

modname=ckeditorКако секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот ав

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!Ова

1.Како да бидете сигурни дека се Совршено се вклопуваат за модели на автомобили?Ние може да го прилагоди

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно кога ќе нарач

Please wait...