0
clear
  • ZEROUP Злато Сребро Позлатен Earring Поставување Круг Cabochon База Earring Додатоци Бакар Материјал DIY рачно изработени Занаетчиски 10pcs
  • -20%
  • -20%
ZEROUP Злато Сребро Позлатен Earring Поставување Круг Cabochon База Earring Додатоци Бакар Материјал DIY рачно изработени Занаетчиски 10pcs

ZEROUP Злато Сребро Позлатен Earring Поставување Круг Cabochon База Earring Додатоци Бакар Материјал DIY рачно изработени Занаетчиски

DEN 138.72

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот
големина : 10мм,12mm,15mm
боја : злато,сребро.
количина : 10pcs
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ви благодариме. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ви благодариме. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Испорака во Светот превозот, освен некои земји. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-60 дена да пристигне од Кина Пост Воздух Mail. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Големина:
10mm, 12mm, 15mm
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ

Производи во категоријата

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

ПРЕДГОВОР : Драг Пријател,Тоа е тешко за нас да се започне бизнис така вашето мислење има големо влијани

Синџир материјал железо Синџир модел 5mm 6mm 7mm 8мм дебели Факултативна Синџир процес на преработка позлат

Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPSот , кој обично трае 35 ден е

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

20 Поставува Антички Сребрен Snap Clasps за 8мм Рамен Кожа Кабелот За Накит Наоди Ѓердан Означување Количина :

Можете да ја изберете бојата што сакате и големина сакате На пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не

Дупка : 10мм дијаметарШколка Meas : 18x11mm.Боја : сребро позлатен над месингКоличина : 3 сетови (Ние го прифаќам

Нерѓосувачки Челик Види Бенд Замена Копчето Пеперутка Watchbands Распоредување Види Бендови Затворач Појас

50 Pcs DIY Метал Обетки Клипови Накит Одлуки Коло Cabochon Поставување Одговара Камео 14mm, Сребрен Тон / Тон Бронз

Опис На Производотголемина : 10ммбоја : злато,сребро.количина : 20pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи за пла

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : Вол коска★ Голем

Наоѓање 5 Meter Жица Завиткан Beaded Синџир Злато Позлатен Rosary Синџир Carnelian ЦрвенаАхат Фацетирани Кристал Мо

Бесплатен Превозот10 Групи Сребрен Тон Бронза Чанта Торба Додатоци Чанта Snap Clasps / Затворање Заклучување

Предмет : мобилен телефон ремениГолемина : околу 56mmКоличина : 300pcs / многуМесто на потекло : КинаПревозот :

Производ ID : 27712 Име на Производ : Висок Квалитет Продолжен Синџири & Мелење Синџири & Куче Синџири Матери

100pieces 5*10мм сребрена / бронза / златна боја метал Eyehook Кауција Врвот Drilled Завртка Око Кауција Иглички Накит

Можете да изберете боја ви се сакате и сакате големинаНа пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не пак

Добредојдовте на мечките, но не за utiful џек ! Новиот Дизајн Врежан птица Labradorite Евтини Ѓердан Pendant 53*38*9mm 15.56

тие се направени од цинк легурарамки е фитинг за 18x25mm cabochonпрстен големина е за 18mmна coor е антички сребрен

26792177100% Сосема Нов и Висок КвалитетСнабдувач За Накит Додатоци Diy Врвен Квалитет Накит НаодиМатеријал :

добредојдовте на убава џек ! Природен камен Бран од јаспис Срце Облик Евтини Pendant Мушка 30*30*6mm 8.32 g semiprecioка

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : boxwood★ Големина :

10pcs Бакар Антички Бронза Позлатен Накит Pendant Фах Внатрешна Големина 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20mm Круг Празно Cabochon Ка

Please wait...