0
clear
  • Batzuzhi Мода Секси Жени Чевли Gloden Ремени Токи Летото Сандали Жени Секси Глуждот Сандала Чевли За Жени, Голема Големина 43
  • -20%
  • -20%
Batzuzhi Мода Секси Жени Чевли Gloden Ремени Токи Летото Сандали Жени Секси Глуждот Сандала Чевли За Жени, Голема Големина 43

Batzuzhi Мода Секси Жени Чевли Gloden Ремени Токи Летото Сандали Жени Секси Глуждот Сандала Чевли За Жени, Голема Големина 43

DEN 2992.32
DEN 1795.00

Достапност
Производот е достапен


2) ве Молиме оставете ни информации за вашите нозе должина ако не не она големина што ви треба. Ние може да ви помогне да одлучите најдобро одговара големина за вас. Кога ќе ја прими, ние ќе се врати пари на u или брод повторно, но u мора да плаќаат за превозот цена, и ве молам обезбеди чевли без да се оштети. 4) Ние прифаќаме Кина Пост Воздух Mail, Netherland Пост Воздух Mail, DHL, EMS, e Packet и така натаму , и можете да изберете го на страна. 6) Ние ќе ги провери предметите пред да се брод тоа , детали од професионално спакувана со минимални трошоци се грижат да се обезбеди безбедно испорака. 2) Плаќање, мора да се примени во рок од 20 работни дена од aution затворање. 3) не може да се врати или размена на сите производи, дури и оние што се во совршена состојба во секое време пред цел завршување.
3) ве Молиме да забележите било кои пораки од нас и се потврди во време, а потоа чевли ќе бидат испратени побрзо. 2) Ако u може да не добиете предмети по 60 дена, u може да побара за целосна наплата пред цел завршување.
4) Не може да биде littile малку боја разлика од фотографиите поради различни компјутерски екрани. 4) Ако u имате било какви прашања , добредојдовте на нас, ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите, ви благодариме за вашето време. 3) Ако цел погрешна големина или боја, или сакате да го смените адресата, pls остави порака во ред и контактирајте со нас, тогаш ние ќе го промени тоа за вас. Постои големина на табелата во страница за опис.
Враќање Враќање 1) Ако производот ќе примите не е како што е опишано, ние се согласувате дека ние може да го промени тоа за вас или се договорат за рефундирање на вашите пари пред цел завршување (кога ќе кликнете на Потврди Нарачка Примени или надминуваат потврда временска рамка). 2) точки ќе биде превозот во 1-4 дена по уплатата. 3) ве Молиме да ни даде можност да реши проблеми,ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата на у може да имаат и обидете се да се направи сè за да ги реши овие Прашања.
Повратни информации 1) Ако u задоволни нашите производи,ние ценат ако u може да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ви благодариме за вашата поддршка.
Добредојдовте дојде до Batzuzhi Официјалната Продавница
Драги Ценети Клиенти,
1) ве Молиме изберете големина според вашите голи нозе должина, што е повеќе точни. 2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална реакција, за да бидете сигурни дека ние може да го реши проблемот на најдобар начин. 5) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10-45 дена, ако не може да се добие на време , сака ни побара да се продолжи денот и проверка на следење на информации. 4) Ние не сме одговорни за било обичај должност и увоз доход.

Кон својствата

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Број На Модел На:
BZLX10
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Тока Рака
Сандала Тип:
Гладијатор
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
PU
Повод:
Партија
Бренд Име:
Batzuzhi
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Високи потпетици:
високи потпетици жени
Функција:
Жените Партија Високи Потпетици
Материјал:
PU
Моден 1:
жените сандала чевли
Моден 2:
Дизајнер е рачно изработени Чевли за Жени
Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.9.5,10,10.5
Име 1:
гладијатор сандали жени
Име 2:
глуждот сандали жени
Име 3:
гладијатор сандали жени

Производи во категоријата

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разби

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

00 / пар пар Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

ГОЛЕМИНА на МАСА Ако вашата нога е широк, можете да изберете една големина поголема Нога должина НАС Гол

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

Стилски 2016 Година Жените Гладијатор Сандали Секси Отвори Пети Тенки Потпетици Сандали Чевли Плус Голем

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

LLOPROST KE Жена Мода Дебели Високи Потпетици Сандали на Платформа 2018 Лето Дами Ѕиркаат Пети Чевли Жените Па

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме к

ГОЛЕМИНА на МАСА Ако вашата нога е широк, можете да изберете една големина поголема Нога должина НАС Гол

LLOPROST KE Жените Сандали 2018 Мода Лето со Отворен Пети Чевли Дебели Висока Пета Сандали на Платформа Дама Же

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разби

НИ големина ЕУ големина велика БРИТАНИЈА големина АУ големина CN големина Нога Должина(cm) Нога Должина(и

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САК

Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.5 , ако ногата должина е 23 Еур Големина : 34 / 35 / 36 / 37 / 38 /

САД $ 12 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 9 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18 / Цен

LLOPROST KE Злато Зелена Жените Сандали Мода Гладијатор се Лизга На Летни Чевли Дебели Пета Сандали Отвори П

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

Vamp материјал; велур Единствена материјал; cowhide висината на единствениот; 7.5 cm / 5.5 cm Боја на несовпаѓање :

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

Lasyarrow Бренд Чевли Жена Висок Квалитет На Стадото Кожа Bootie Сандали Глуждот Рака Намали Испис Гладијатор

Please wait...