0
clear
  • 6 12 24 компјутери Fiberglass Самострел Стрелка Должина 34cm Дијаметар 8мм со 4 Fletched Ване За Стрелаштво Лак Лов на птици Снимање
  • -20%
  • -20%
6 12 24 компјутери Fiberglass Самострел Стрелка Должина 34cm Дијаметар 8мм со 4 Fletched Ване За Стрелаштво Лак Лов на птици Снимање

6 12 24 компјутери Fiberglass Самострел Стрелка Должина 34cm Дијаметар 8мм со 4 Fletched Ване За Стрелаштво Лак Лов на птици

DEN 431.52

Достапност
Производот е достапен


6 12 24 компјутери Fiberglass Самострел Стрелка Должина 34cm Дијаметар 8мм со 4" Fletched Ване За Стрелаштво Лак Лов на птици Снимање
Опис :
Стрелките тело Должина : 34cm Стрели
Материјал : fiberglass окно
Тежина : 22g секој
Количина : 6/12/24 PCS
Овој стрелка е направен од материјали од врвен квалитет.Има добри перформанси,ниска рака шок со добра брзина.
pls answer : ___________________________ note : Ова Не Е Играчка. Не се Пука во Луѓе!

Кон својствата

боја:
6 компјутери, 12 компјутери, 24 компјутери
Возраст:
>8 Години
Тип:
лак и стрела
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
X0205
Бренд Име:
МАК
Примена:
Лов, Снимање, Спорт Пракса
Материјал:
Стаклени Влакна
пердув боја:
2 портокал 1 жолта
Дијаметар:
8 mm
Должина:
34 cm(13.4inch)
Тежина:
About 22g

Производи во категоријата

СпецификацииТежина : 22.6 g (вклучувајќи барел, вратило, лет)Должина : 15,3 см3pcs / setСтрела совет : ЧеликСтрела

10 компјутери / многу 20 парчиња / многу 30 компјутери / многу 20inch / 53.8 cm Самострел Стрели Микс Јаглероден Чел

1set Стрелаштво 3 Рака на Рака guard Кравја Кожа 1pc Прст Guard Ракавица Табот Стрелаштво лак Заштитна СетТочка и

Карактеристики : 100% сосема новМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : СребренаДијаметар : околу 4.15 mmСе напр

6pcs 31 Инчен Јаглерод Стрели Лов на ' Рбетот 900 За Соединение & Извивам Лак Лов И Стрелаштво Снимање Целна + Q

9pcs / Set Челик, Бакар Игла Совет Пикадо Стрела Со Убав Лет Летови Фрлање Играчка FBZ19 компјутери челик совет

ОписИме : Мека Пикадо игла (електронски пикадо)Тежина : 16gСтрела тело со дијаметар : 8.5 mmСтрела барел долж

Спецификација Вкупната тежина : 21.8 g (вклучувајќи барел, вратило, лет)Стрела совет : ЧеликСтрела барел : Х

3 Волфрам Челик Совет Барели 21 Грама 90% Волфрам 6 Алуминиум Вратило 2ba Ритам Стил 6 Тенок Стрела Летови 1 Ор

Пакет Компонента 5 × Стрела О Прстен installer Стрела о прстен installer 1.Материјал : Месинг 2.Атрактивен изглед с

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕКарактеристики : Име : Професионален став 24 g месинг пикадо стрела игли пикадо Поста

1pc Стрелаштво Ѕиркаат Заштитник Ѕиркаат Guard Силикон Соединение Лак Ѕиркаат Заштита Чадор ЛовОпис : Ѕирк

Количина : 3pcs шахти Должина : 45mm 2 BA ќе одговара на повеќето пикадо Материјал : Алуминиум

Количина : 6pcs / многу (6pcs шахти + 6pcs О'rings) Средна Големина : Должина 41mm, Тежина 0.9 g / еез 2 BA ќе одговара на пов

Карактеристики : 100% Сосема НовУникатен стрела тело,трајност на стрела вратило, високотехнолошки стрела

CUESOUL Трајни Полиетилен Стрела Шахти40mm Шахти : Специјална Мешавина Сооднос Поседува Полиетилен Матични .

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа Ако не се добие објект

Монголски Извивам Лак 30 / 40 Lbs со Дрвена Рачка и Одмор за Десна / Лева Рака Корисникот Стрелаштво Лов / Стр

Оваа СЛАВА серија волфрам пикадо карактеристики прецизност избалансирани 85% волфрам буриња со каракте

Yernea 3 Pcs Челик Истакна Пикадо Затворен Спортски Игри 22g Стандард Тешко Пикадо Никел Железо Обложено Баре

3 * 24 Грама Волфрам Буриња 90% Волфрам,Тежината е Само Буриња, Не вклучуваат шахти и летови2 Групи на 2ba Голе

30 парчиња од Тенок Стрела ЛетовиЛасерската Светлина РефлексивниВисок Quanlity Стрела ЛетовиТенок Форма2 D

Опис На ПроизводотОваа ставка вклучува : 3 Волфрам Челик Совет Барели 19 Грама6 Алуминиум Окно6 Тенок Стре

Новите Тактички Црна Стрелаштво Голема Стрелка За Лов На Снимање Јаглерод Стрелка Arrowhead Точни Вдовица С

Опис На ПроизводотОваа ставка вклучува : 3 Волфрам Челик Совет Буриња 16 Грама6 Алуминиум Окно6 Тенок Стре

SF0006365Спецификација : Бренд новиМатеријал : Волфрам ЧеликСтрела вкупна должина : околу 15.5 cm(лет вклучени)

Please wait...