0
clear
  • Leten Женски Електрични Massager 3 Мотори A G место Клиторисот Stimulator Vibrators за Жените Возрасни Секс Играчки Анален Дилдо Атмосфера
  • -20%
  • -20%
Leten Женски Електрични Massager 3 Мотори A G место Клиторисот Stimulator Vibrators за Жените Возрасни Секс Играчки Анален Дилдо Атмосфера

Leten Женски Електрични Massager 3 Мотори A G место Клиторисот Stimulator Vibrators за Жените Возрасни Секс Играчки Анален Дилдо

DEN 1979.04
DEN 1366.00

Достапност
Производот е достапен

Спецификации
Материјал : силикон + AB
Производ Големина : 215 * 46 * 55мм
Производ тежина : 0.32 kg
Број на мотори : 3
Брзина : 12000 RPM
Капацитетот на батеријата : 850mah литиум батерија
Време на полнење : 2h
Вибрации на владата : 10 видови на вибрации режим
Напојување : USB магнетни полнење
Оперативен бучава :
Карактеристики :
Возбудени три моторни се повлече pedicle chrysanthemum, моделот пулсот, ROSH сертификација, интелигентна пред-греење, реални месо стап, 10 слој пулсот, телото водоотпорен;
Три моторни crosstalk, двојно силен земјотрес тип на мотор истражување поени, свежи тип на мотор се повлече до pedicle, 12000 пати / минута тремор;
Моделот пулсот, бран тремор, скокање во тек пулсот, навистина пристигна во срцето на пулсот;
Нови силикони, ROSH материјал за сертификација, про-мека кожа чувство,
Топло истражување поени, интелигентна пред - греење 37 , постојана температура месо стап, клуч за загревање;
Реална месо стапови, симулација на glans, печурки матични тип, 12.7 cm сонда во ридовите;
10 слој пулсот, трети опрема 7 фреквенција, пулсот + вибрации двојно стимулација, три моторни вибрации;
Помалку од 45 d B вибрации на звукот, еден пакет пластични дизајн, IPX7 ниво на телото водоотпорен, магнетни наплата;
Внимание :
Ве молиме да обрнете внимание за да ги чисти и disinfect играчки, пред и по употреба.
Не't заборавајте да ги собереш шише смазка и палто оваа играчка великодушно пред употреба да уживаат во најдобрите искуства.
По употреба,вибратор треба да се чистат наскоро ,Топла вода и Туш Гел може да се користи за чистење.
НИЕ се заштити вашата приватност ,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакување не се имате било какви слики и зборови за секс.

Кон својствата

Тип На Објект:
Vibrators
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
Leten Smart греење 3 Моторни Вибратор
Материјал:
Медицински Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
leten
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
G-Точката
Големина:
215*33
Фреквенција:
3 брзини,7 vibrating режими
Vibrators Секс играчка:
G Самото место C место Вибрации за женски
моќност:
Магнетни USB наплаќа
Водоотпорен:
IPX7 Водоотпорен
Функција:
Пулсот и вибрации
Heatable:
37 степен heatable
Моторни:
3 мотори,
Функција:
сушење на вагината и клиторисот stimulator,анален stimulatiing
Брзина:
12000turns/минута

Производи во категоријата

Пакет драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутијана сликата

7221 Секс Вибратор парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

HISMITH Секс Машина Еден Три Prong Дилдо Конектор Прилог Возрасни Секс ПроизводиОпис На Производот : Еден Три

електрични јазик Секс Играчки Стимулира Орален Лижење Г Место Vibrators нов Јазик Vibrators Секс Производи Опис

Топла Продажба на предмети се Препорачува : 100% сосема нови, високо квалитетни Материјали : АБС Боја : Вио

Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и д

Koro Секс Играчки Вагинален Топката Опрема Еден Скок Јајце Вибратор Куршум Вибратор Клиторичен G Место Stim

G место Вибратор Клиторисот Stimulator Двојниот Вибратор Пенисот Massager Дилдо Вибратор Секс Играчки за Жена Ер

Продолжување на глава, меки и флексибилна глава може да се лулаат 360 степени, секоја позиција може да бид

Rotate 4 за да ја прилагодите брзината на Транспорт и бутане6.Ротира 2 за да ја прилагодите ангел на бутане п

Гласовна Контрола Преносни Секси Voice Multispeed Скок Vibrating Јајца Куршум Водоотпорен Секс Играчки Vibrators за Жен

Свила Допир Неутрален Анален Секс Лубрикант за Анален Тело Вода врз Основа на Болка Смазка Антиболка Ма

yolianw Возрасни Секс Играчки за Жената 8 Брзина Моќ Орален Клиторис Vibrators за Жените USB Полнење AV Магично Ста

7pcs / set Анален Plug Вибратор Секс Играчки за Жена Анален Дилдо Задник Plug Анален Бисери на Простата Massager Сек

Возрасни Секс играчки за Жените sexshop Нова Страст Зајакот Vibrators 12 Брзини G Место Вибратор Вибрации Massager Же

Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот

(Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е п

Материјал : 100% премија силиконТежина : 35gБоја : розеваPowered by : 2* копчето батерии(Преинсталиран во производ

Водоотпорен Multispeed Секс Производи Силикони Vibrators Играчки Дилдо Вибратор Моќен Sextoys Возрасни Секс играчк

Прст Вибратор Мини ГТочката секс производи Секс Играчка Водоотпорен Massager Вибратор Опис : Опис100% сосема

Карактеристики·10 брзина на вибрации за да achive уретрата стимулација , одличен за мастурбацијата, ја задо

Мини Вибратор G Место Stimulator Vibrating Куршум Јајце Еротски Возрасни Секс Играчки За ЖениСите големи кредитн

Please wait...