0
clear
  • DJ4336 терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина
  • -20%
  • -20%
DJ4336 терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина

DJ4336 терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина

DEN 960.00
DEN 902.00

Достапност
Производот е достапен


Модел:DJ4336
Материјал повеќе : месинг H62 Y / 0.7
Дебелина : 2.5-6.0
Боја : месинг
Минимален Пакет : 500 КОМПЈУТЕРИ

Кон својствата

Број На Модел На:
DJ4336
боја:
Дувачкиот
Пол:
Женски / Машки
Тип:
DJ4336
Име:
терминал
Употреба:
Автомобилската ожичување темперамент
Направен во :
Кина
Материјал Наука:
Дувачкиот
materical:
H62Y / 0.7
Дебелина:
2.5-6.0

Производи во категоријата

Дигитален Тестер 4 во 1 Voltmeter / Ammeter / Power Meter / Капацитет Метар 12 V Батерија Заштитник + Батеријата Преку / пон

Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Приближната превозот времет

Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. Како вашите

BI0002562Спецификација : Бренд новиМатеријал : алуминиумГолемина : прибл 15010555ммБоја : црна, како слика покаж

: ) Мојот skype е ЛусиЖупревозот1 Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на вр

0.079" 2.0 mm 40 Pin двоен Ред на IDC Конектор 2x20 Стр 40 позиција Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента КабелДирект

0.079" 2.0 mm 24 Pin двоен Ред на IDC Конектор 2x12 Стр 24 позиција Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента КабелДирект

* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД...

Опис : 5 X 2 начин женски конектор за домување и вметнете 10 X Силиконската гума кабел печати 10 X Женски терм

Опис : 5 X 5 начин машки конектор за домување и вметнете 25 X машки терминали Додадете жица зедницата : Ние м

1 : во САД се : 1039 работни дена.Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го

Опис : Аукција Вклучува : 1 (Еден) Висок Квалитет Адаптер 90° UHF plug машки PL259 SO239 женски џек конектор десен а

12159 Слични Производи40 Pin 1x40 Еден Ред Машки 2.54 Breakable Pin Насловот Конектор Црна ЛентаPin Теренот : 2 54mmвкупна Г

Количина : 2 Buc Состојба : Brand New ROHS 100% сосема Нов и Добар Квалитет 100% добар пакет и брза испорака 100% обезб

Please wait...