0
clear
  • Природни жолта кристал прав Кристал Аметист Бела Кристална Топка Pendant Ѓердан
  • -20%
  • -20%
Природни жолта кристал прав Кристал Аметист Бела Кристална Топка Pendant Ѓердан

Природни жолта кристал прав Кристал Аметист Бела Кристална Топка Pendant Ѓердан

DEN 2063.52

Достапност
Производот е достапен


Јас испраќаат пакетите од Кина Пост.
Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Јас сум подготвен да го реши секој проблем со моите клиенти.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса. Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 15-20g Должина mm Ширина мм Hight mm Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни.
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена.
Политика На Враќање
* Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте ме веднаш. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад.поевтино и побрзо)
2. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).најбрзиот, но многу скапи)
4.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Кон својствата

Тема:
Маскота
Бренд Име:
ganyi

Производи во категоријата

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмет

Име : Пустинска Роза Кварц ЦвеќињаГолемина : 74x67x48mmТежина : 199gФункција : Примерок колекција

Објектот се Објасни Име 173g ПРИРОДНИ зголеми КВАРЦЕН Кристал carves змеј черепот ИСЦЕЛУВАЊЕ Материјал КРИС

Име : Природни Ноктот Полжав ФосилнитеГолемина : 47*37*22mmТежина : 53gПримероци Исцелување Уникатен Дом Укра

Објектот се Објасни Име 10pcs Прилично мали природни зголеми кварцен кристал топката Исцелување природни

LAPIS LAZULI АвганистанОвие убава, мали LAPIS LAZULI камења се над 50% сини, а остатокот е сива или малку полесни Мног

Јас одговор пораки 7 дена во неделата Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние

Објектот се Објасни Име 150mm природни lapis lazuli кварцен кристал точка стапче за слободни превозот Материја

Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, ст

Кина Пост Воздух 1535 дена; ЕМС 813 дена; DHL 58 дена;Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент н

1 lb "ААА" Одделение Портокал Калцит Груб (Одберете Избрани или Специфична Боја) Премија Сурови Природни

По приемот на вашето барање, ние ќе ви испратиме фактура вклучувајќи ги и сите на вашиот неплатени предм

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмет

Please wait...