0
clear
  • креативни нови Кинеската градина ретро pendant светла индустриски бар маси во ресторан potted кафе ресторани растенијата светилки LO8412
  • -20%
  • -20%
креативни нови Кинеската градина ретро pendant светла индустриски бар маси во ресторан potted кафе ресторани растенијата светилки LO8412

креативни нови Кинеската градина ретро pendant светла индустриски бар маси во ресторан potted кафе ресторани растенијата светилки

DEN 9504.00

Достапност
Производот е достапен


Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.
Квалитетот е загарантирана!
Да сите мои најмили клиенти.
Опис :
(1)Големина : D74 *H52cm
(2) Материјал : Железо +симулација на постројки
(3) Color Black
(4)Светло buld : E27 (не се Вклучени)
(5)Напон : 90 V-260 V ние ќе брод во согласност со вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв
такси превозот време и може да биде различен.

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
52536.3
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
Материјал:
Легура
Техника:
Перфориран
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Гаранција:
k8
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла droplight
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Foyer

Производи во категоријата

Светилка : D35*H20 CMБ Светилка : D24*H26 CMТркалезна Плоча : Dia30 CMПравоаголна Плоча : L50*H4.8 CMИзвор на светлина : E27*1 (

Додатоци доаѓаат со 3monthwarranty Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на о

Нашата компанија е базирана на верувањето дека нашите клиенти барања се од најголема важност...

Ние само брод да се потврди цел адреси Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона На

Земјата droplightМатеријал : Ковано железоБоја : (КАКО што е прикажано)Напон : 90265 VИзвор на светлина : E14 X8 (не в

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, т

Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused

За Превозот : 1.Враќање & Наплата : 1 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас з

​Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Модерната LED Pendant Све

[име на производ ] : Европската луксузни класичен антички Лустерот[size] : дијаметар 500mm висина 400mm (со исклу

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Гаранција1 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДА

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на обј

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Нордиските Гроздобер Модерна Алуминиум Синџир Метеор Туш LED Pendant Светлина Ресторан трпезарија Сребро К

Превозот УсловиНашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја.Обичај, даноци и дан

>>>ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ Димензии : 12cm Материјал : Метал, Цемент и Цемент Моќ Оценка : 110 V250 V Напон : 3140 W

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите пре

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Вашата цел адресата МОР

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Современи Дрвени Pendant

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата п

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ретро Индустриски Црна Цевка Pendant Светлина Ковано Железо Виси Светилка Сенка Steampunk Тапа водовод осветлу

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Please wait...