0
clear
  • LANBEIKA Рамената Ранец Подлога Кеси Shockproof Случај Обичните Водоотпорен Видео Tripod Rainproof Торба за Canon Nikon SLR Gopro
  • -20%
  • -20%
LANBEIKA Рамената Ранец Подлога Кеси Shockproof Случај Обичните Водоотпорен Видео Tripod Rainproof Торба за Canon Nikon SLR Gopro

LANBEIKA Рамената Ранец Подлога Кеси Shockproof Случај Обичните Водоотпорен Видео Tripod Rainproof Торба за Canon Nikon SLR Gopro

DEN 1151.52
DEN 1094.00

Достапност
Производот е достапен


ЗАБЕЛЕШКА : Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница, и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!! И ако сакате да се купи на различни предмети, (се меша цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со мене. Едноставен и кул вчитување систем, ергономски дизајн со нето ладење дизајн;
5. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Карактеристики :
1. Dacron дожд маска, направени од висока густина dacron водоотпорен материјал;
4. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
. Ви благодариме за вашето разбирање Вашата цел ќе бидат обработени во 1-7 дена по вашата исплата Внимание : ние ќе напишете пониска вредност за парцели кои ние ги испратите (и можеби пишувам тоа е дар) за да се избегне сопствени даночни
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно, Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напишете во Ali Express, ако сакате да го промените, мора да се забележи мене на тоа
ВРАЌАЊЕ&EXCHANGE :
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не за подетални враќање или размена на настава
Повратни информации : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Погоден за ставање на повеќе tripods;
Спецификации :
Име на производ : Отворено Водоотпорен Фотографија Камера Ранец Кампување Патна Торба
Функции : носете-отпор, да се олесни товарот, водоотпорен, анти-кражба, анти-шок, дише
Тип : ранец
Цврстина : медиум тешко
Ракување дел : мека рачка
Внатрешниот дел материјал : полиестер
Материјали : најлон
Отворен начин : патент (со дожд капак)
ПРЕВОЗОТ : Откако ќе ја испратите, како и обично, Кина Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 15-60 дена да пристигне, EMS треба 5-10 дена, Fedex 4-8days, DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 3-6 дена да пристигнат. Внатрешниот хард clapboard, заштита на вашиот предмети;
3. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лоша повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува Ние се грижиме за нашите клиенти, а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Мека и издржливи ракување бар; зајакната подлога на дното;
6. Јас ќе се даде попуст за вас и да ја прилагодите количината за вас Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Кон својствата

Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
002
Додатоци Тип:
Ранци
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
LANBEIKA

Производи во категоријата

Батеријата Openning СТП Кожа Камера Торба Дното Случај за Fujifilm Fuji XЕ1 ХЕ2 XE1 XE2 Половина Тело Маска100% Сосема Но

Други земји во рамките 1560 дена Преклопуваат Патент за екстра заштита, се лизга заклучување прилог јази

Спецификации : Оваа СТП кожа камера случај е направен од исклучително издржлив материјал со многу добар

Филтер леќа NISI УВ Филтер Fujifilm Free превозот + следење на бројОваа УВ филтер е корисна алатка за да се миним

Опис : 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал.2.Силиконски камера маска, неж

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Контакт 1...

Ние ќе се обиде најдобро да се реши проблемот во прв пат.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за д

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашит

Висок квалитет, компактен, лесен и издржливи материја Може да се стави во батеријата, без да се отстрани

Карактеристики : Костим за NIKON D800 D800 E камера Висок Квалитет, Компактни, лесни, Издржливи Материјали и Лес

Производ КарактеристикиНаправени од вештачка(СТП) кожа.Заштитете го вашиот објектив од од оштетување,

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас НЕМА ИСКЛУЧ

Висок квалитет, компактен, лесен и издржливи материја Може да се стави во батеријата, без да се отстрани

МАТЕРИЈАЛИ : НАЈЛОН 840 DН Ж : 1.13 KGНАДВОР ГОЛЕМИНА : 241433 CMВНАТРЕШНА ГОЛЕМИНА : 221230 CMВКЛУЧУВААТ ВЕТЕР : МАСКАП

Please wait...