0
clear
  • #1 СОПРУГА ПЛОШТАДОТ ШАРМ АНТИЧКИ СРЕБРЕН ПОЗЛАТЕН КРИСТАЛ НАКИТ
  • -20%
  • -20%
#1 СОПРУГА ПЛОШТАДОТ ШАРМ АНТИЧКИ СРЕБРЕН ПОЗЛАТЕН КРИСТАЛ НАКИТ

1 СОПРУГА ПЛОШТАДОТ ШАРМ АНТИЧКИ СРЕБРЕН ПОЗЛАТЕН КРИСТАЛ НАКИТ

DEN 460.80

Достапност
Производот е достапен


#1 СОПРУГА ПЛОШТАДОТ ШАРМ АНТИЧКИ СРЕБРЕН ПОЗЛАТЕН КРИСТАЛ НАКИТ

Кон својствата

Бренд Име:
hotsauce
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
L23
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
Тип На Објект:
Шарм

Производи во категоријата

На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу.Име : DIY penda

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

Реден Број : 25pcs / многуПредмет БР : 000327Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти бронзаОбјектот Гол

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу Можете да

1lot =50pcsМешани случаен = мешана боја имаме во акции.Количина за секоја боја е случаен.Ние можеме да произв

Боја : СребренаМатеријал : Цинк легураТежина : Околу 27 g / торбаКоличина : 10 парчиња / ТорбаСостојба : 100% Со

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

50mm круг рачно изработени жици дрвото на животот по случаен розова,зелена,виолетова,кристално камен pendant

Материјал : Алуминиум Големина : 1.7*0.7 cm Забелешка : производ на сликата можеби поголеми од реалните еден..

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 17.9x13.4mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 28x15mm,дупка : 1mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда

Начин на плаќање : прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака ад

DIY треба лепакметал : стаклоголемина на топка : 20mm*15mmОтворање : За 12mm50sets / многу можете да добиете не заврш

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 22*32милиметри(за)Материјал : Алуминиум.Количина : 30pcs / м

Please wait...