0
clear
  • Рустикален Стил Природни Pinecone Свеќа Носители
  • -20%
  • -20%
Рустикален Стил Природни Pinecone Свеќа Носители

Рустикален Стил Природни Pinecone Свеќа Носители

DEN 1435.20
DEN 1435.00

Достапност
Производот е достапен

ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост ! 2 За руски клиенти, ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина ! 3 За Бразилецот клиенти, ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
Материјал
тешка должност, трајни леано железо
Опис
Свеќа Носителот
Боја
исто како и фотографии
Производ големина D9*13.5 / D12*18.5 cm
Забелешка може да биде боја засенчување помеѓу производи и оние во слики. Се земе материјалот објект како стандард. Данок на плаќање е обврска на купувачот ! Повратни информации со Цел, брзо се потврдува и позитивни повратните информации се многу ценети. Политика на враќање посветени Сме на објектите се во добра состојба пред превозот. Производи скршени Ако примите скршени објектот , ве молиме фотографирајте и испратете ја на нас во рок од 3 дена. ние ќе испрати замена на делови за вас, ако не може да се поправи, ние ќе испрати нова. Производи неоштетени Ако сакате да се вратите неоштетени производи , ве молиме да ги врати во рок од 3 дена и ги сноси сите трошоците за превозот. Кога ќе го добие го врати објектот, и таа се уште е во добра состојба, 100% исплата retund (Истакна : без превозот на трошоците), или, пак, не се враќа.

Кон својствата

боја:
Мала големина D9x13.5, Голема големина D12x18.5
Стил:
Европа
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Употреба:
Дома декорација
Рачно изработени:
No
Тип:
Чај Светлина Носителот
Број На Модел На:
B184
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Материјал:
леано железо

Производи во категоријата

11666986601830442 ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОИЗВОДИ парче парче парче парче парче парче парче парче• Кристално Свеќа Но

Материјал : Дрво Димензии : S12821 : висок 5cm, пора дијаметар од околу 4cm, длабочина од околу 2cm (рака намали, го

Опис : Ова е светилник со концизен облик На свеќник е направен на цврстиот геометрија, и се поврзани со е

Креативни Европски стил Декорација Антички Железо Ѕвезда Куќа Светилник Европската Романтична Свадба

7colors Кристално Стакло Лотос Цвет Свеќа Носители свадба колони candelabra centerpieces Носителот Дома Декор сад Све

Материјал : железо Боја : Златна Опис : патот водич, светилник Висина : околу 47cm Забелешка : овој производ

Опис : Член име : Свеќа Носителот без свеќа,pls бидат вниманиеМатеријал : металБоја : 3 дизајниГолемина : 12x10

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Опис На ПроизводотСтавка ОписРомантични Кристал Шема Свеќници БојаЧисто стакло Големина 75*75*35 ММ Техно

Плаќање : 1 Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.Пред да се врати н

Карактеристики : Име : Сребрена / Gold / Бронза Метал Свеќа Носител на 5оружје Свеќа Стојат 27*25cm Свадба Наста

Карактеристики : Був / Љубов / Пеперутка / Cedar / Снегулка На украси низ турбина ќе се рефлектираат светлина

wyприклучокstartЖешка Стока$219$199$56$170wyприклучоккрај2 парчиња / многу Кристалниот глобус Votive Свеќа Носитело

совршен дом додаток за да ги истакнуваат на трпезариска маса амбиент1 x Свеќа носител ( Свеќа Не се Вклуч

Големина Информации : Висина 30cm+35cm Боја : Сребро Материјал : Метал цената е за candler носители на 10 компјуте

Име : Свеќа НосителотБоја : транспарентнаМатеријал : стаклоОбем на продажба : 1pcsГолемина на : Висина : 4cm,6c

Candelabra Дома декорација Свеќа носителот метал класичен свеќа стојатМатеријал : алуминиумскиСтил : 5 рака

Please wait...