0
clear
  • 10pcs/многу Мешани Цвет 18mm Rhinestones Кристал Snap Копчиња Со Метални Копчето за Белегзии и Ѓердан Pendant Накит
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу Мешани Цвет 18mm Rhinestones Кристал Snap Копчиња Со Метални Копчето за Белегзии и Ѓердан Pendant Накит

10pcs/многу Мешани Цвет 18mm Rhinestones Кристал Snap Копчиња Со Метални Копчето за Белегзии и Ѓердан Pendant Накит

DEN 271.68
DEN 244.00

Достапност
Производот е достапен


Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
ZA823
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
XINNVER
Функција:
моден накит
ОДГОВАРА ЗА:
18mm Snap Бразлетна,Прстен , Ѓердан
одговараат за:
Жени , Жени, Девојки ,мажите
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

12pcs / Многу ноќта на Вештерките Тиква Фенер Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува ХривнијаSnap На

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ алуминиум + Најлон јаже Страна : 18+5 CM

Опис На Производот : B027 Мода Симпатична Хари Стилови Потер Очила Хривнија Филм Симбол Наочари Нараквици

Име : Камен ХривнијаКоличина : 1pcКонектор Стил : Черепот На ГлаватаДолжина : 19.5 см20cm( или можете да избере

ATTYIRENA Црна 6 MM Хематит Камен Еластична Мушка Пол Машки Череп Шарм Хривнија & Алка За Женска Мажите Панк Хи

10 PCS / Многу Големо Око Snap Копчето 18mm Избрани Бои Гроздобер турски уроци Стакло Сребро Позлатен Дното Суп

modname=ckeditorТочка Име : Legenstar Злато Позлатен Дрвото на Животот Шарм Нараквици Пуканки Синџир Накит За Женит

Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата Подолу е проценка испорака брзина за в

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот*Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или по

Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата Подолу е проценка испорака брзина за в

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : 24 K Бакар Леж

1.2017 Нови Пристигнување Микро Отвори Кубни Циркон Змеј Шарм Конектор Со Прилагодливи Кутија Нараквици И

Во однос Дванаесет Соѕвездија,ве молиме кликнете на сликите за да се купи : Материјал : Нерѓосувачки Чел

Производ : Мода жените заклучување шарм хривнијаШарм Боја : Роза злато / gold / сребрена / меша боиМатеријал

2018 Нов Стил на Модата 6 Слој Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Неколку Накит Шарм Наракви

, Улица, Град, Регион и држава.потоа можете да го плати Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : 24 K Бакар Леж

Please wait...