0
clear
  • 1.25 мм Растојание +5100mm Должина +14Pin Б / Назад линија Мека жица FFC Флексибилно Рамно Кабел.14P*1.25 Б*5100MM
  • -20%
  • -20%
1.25 мм Растојание +5100mm Должина +14Pin Б / Назад линија Мека жица FFC Флексибилно Рамно Кабел.14P*1.25 Б*5100MM

1.25 мм Растојание +5100mm Должина +14Pin Б / Назад линија Мека жица FFC Флексибилно Рамно Кабел.14P*1.25 Б*5100MM

DEN 725.28
DEN 689.00

Достапност
Производот е достапен


Опис
Се користи за PC camera, PDVD и N/Б
• Теренот големина : 0.5, 0.8, 1.0, 1.25 и 2.54 mm
• Се карактеризира со компактност, висока прецизност, stableness, преносливост, ултра-тенок и sinuosity отпор
• Широко се користи во стерео сет, дигитална камера, видео камера, на возило стерео сет, ТЕЛЕВИЗОР, typewriter, калкулатор, каса, телефон во собата, CD-ROM, VCD, DVD, duplicator, печатач, безжични инструменти, видео-аудио уреди и воздушната опрема
• Карактеристики : низок волумен висока прецизност и простор за зачувување едноставна кабел за дистрибуција и инсталации
• Убаво флексибилност и флексибилни
Спецификација За Производ :
Игли : 14 игли
Теренот : 1.25 mm B
Должина : 510cm /5100mm
Температура : 80 C степен
Напон : 60 V
Ова е Обратна линија
За спорот :
1)Спорот Причина : Купување Заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит ,
Ние не може да го прифати овој вид на спорот,Ние ќе одбие да ! Ние само може да се продолжи Купување Заштита !!
Ве молиме не го посрамоти нас, меѓународната парцела пост испорака е релативно бавно, се должи на повеќе оддалечени земји, колет не успеа да пристигнат на време, ве молиме купувачите разбираат нашиот,стоката била испратена надвор, не може да се врати за да го, почекајте да се потпише,ви благодариме
2 ) За царински запленети и царински преглед,
Ние не прифаќаме спорот, не се одговорни за било царински даноци и такси
Купувачот треба прашајте го продавачот даде фактура листата , и купувачот треба да Ја транспорт одделот на поштенските услуги и за локалната или царинската испостава да доставува фактури во и надвор од царинење процес
Купувачите треба да се обрне на локалната земја увозот царинската данок

Кон својствата

Пакет:
Yes
Вклучи Екранот:
No
Почетен Датум:
2016 година
Бренд Име:
Смешни Кралицата
Употреба:
Дома
Број На Модел На:
14P*1.25 Б*5100MM

Производи во категоријата

опис на Овој оглас е за Замена За ПИОНЕР XVDV55 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица XVD

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За PANASONIC RXED70 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit

Висок квалитет и конкурентна цена2 Fast испорака3.еден по еден тестирани пред превозотВнимание!Ласерски л

Големина на екранот / 18 (инчи) Прочитате диск формат / VCD, DVDRW, DVD Breakpoint меморија / support Текст port / USB 2.0, AV в

Опис : Brand new ласерски собранието Замена За JVC UXV100 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Едини

Замена За Пионер XCL77 CD Player Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица XCL77 Оптички Пикап Блок Optique оп

Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќе

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За PANASONIC DMRES45 V CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinh

Опис : Brand new ласерски собранието Замена За JVC FSSD990 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Един

Висок квалитет и конкурентна цена2.имаат Следење на БројКарактеристики : 1.Добредојдовте на нашата прод

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За SONY DAVS880 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASS

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За MARANTZ SA8001 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit A

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За PANASONIC DMPBD55 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinhei

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За PANASONIC DMPBDT105 P CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Laserei

Опис : Овој оглас е за Замена За ПИОНЕР DV3300 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица DV3300

Опис : Сосема нов ласер Замена За SAMSUNG RCD590 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица RCD590

Опис : Brand new ласерски собранието Замена За TASCAM GA300 CD CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Ед

100% сосема нов оригиналниот2.Брза испорака4.Висок квалитет и конкурентна цена3.Пред инсталацијата, ве мол

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За PANASONIC DVDRA82 E RA82 EB RA82 EE RA82 EG CD DVD Плеер Резервни Делови Ласер

TRANSCTEGO DVD Плеер Преносни ТВ 13.9 Инчен Со Дигитални ТВ Home Голем LCD Екран За Автомобили Поддршка Игра MPEG FM DVD, V

превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштен

Please wait...