0
clear
  • RC Хеликоптер Quadcopter РК летало Безгрижно режим на Автоматско Враќање Мини летало Не со камера Quad copter РК Летало деца играчки
  • -20%
  • -20%
RC Хеликоптер Quadcopter РК летало Безгрижно режим на Автоматско Враќање Мини летало Не со камера Quad copter РК Летало деца играчки

RC Хеликоптер Quadcopter РК летало Безгрижно режим на Автоматско Враќање Мини летало Не со камера Quad copter РК Летало деца

DEN 2335.20
DEN 1868.00

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме потврдете ја вашата адреса повторно кога ќе завршите со плаќање. 2. На руски купувачи, Бидејќи Русија пост нова политика , ве молиме да понудат на своите полно име пред плаќање или оставете порака за мене.
Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам, Виза /Кредитна картичка, Western Union ,Банкарски трансфер(Т/T), Money Bookers . Испорака
1. Сите наредби за помалку дека $5 , ќе испрати до вас од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Correos Економија, Yanwen Економски Воздух Mail . ( Освен Бразил), тоа има Само во Кина домашни логистика информации, нема море логистика информации . 2. Повеќе од $5 цел, ние ќе ја испрати до вас од страна на Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , ПОС Малезија, Post NL, Швајцарската Пост , Турција Пост .и така натаму. сето тоа-на начинот на следење, освен некои од земјите не можат да се обезбеди испорака на комплетни информации. Како што се Австралија, Канада, Чиле, итн. 3. Нормално, Ние ќе брод од вашата нарачка во 72 часа (освен празници) 4. Ние ќе се обидеме да ги избегне проблемите на царинење и Декларираната вредност според нашето искуство, ако имате некои посебни барања, ве молиме да ни каже. 5. Ние не сме одговорни за било царина и царински давачки. 6. Ве молиме навремено да се провери пакет информации, ако поради истек на време не го земе, така што уништени или вратени, ние не сме одговорни. 7. Поради временските услови, штрајкови, политички и други причини предизвика пакет одложи, ние може да се прошири на времето за испорака. Спор
Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се отвори на спорот. Ако сте примиле неисправни објект или погрешно објект или да пропушти делови, ве молиме контактирајте со нас брзо, ние ќе го решите вашиот проблем. б. Ако пакетот е одложи, ние може да се прошири на времето за испорака.
Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации 5 ѕвезди. 2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 -1 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да ја купите. Посветена на вашиот 100% задоволството на продавачот.

Кон својствата

боја:
Зелена, Сина, Златна
Тип:
Хеликоптер
Карактеристики:
Далечински Управувач,Крстарење
Воздушна Фотографија:
No
Број На Модел На:
F803
Контролор На Батеријата:
4*АА
Време На Полнење:
30 Мин
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Пакетот Вклучува:
USB Кабел,Полнач,Оригинална Кутија,Оперативни Инструкции,Батериите,Далечински Контролер
Бар-кодот:
No
Приклучоци Тип:
USB
Димензии:
70*70*40
Контрола На Канали:
4 Канали
Контролор На Владата:
MODE1
Гаранција:
7
Акција Време:
10-18min
Бренд Име:
XINGRAN
Полнење Напон:
100-250V
Извор На Енергија:
Електричен
Возраст Опсег:
> 6 години
Далечинска Контрола:
Yes
Предупредување:
Очи
Материјал:
Метал
Моторни:
Brushless Мотор
Далечински Растојание:
50-100 метри

Производи во категоријата

Карактеристики: X8 Pro е инсталиран со GPS Интелигентни позиционирање врати систем кога имате вашиот отво

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање,

Ние испрати пакети навремено плаќање по помине Aliexpress безбедност на верификација, ние ќе ве информира inmm

Главната Карактеристика: Со Wi Fi FPV 0.3 ПРАТЕНИК прилагодливи камерата, можете да го користите за да напра

Паралелно Полнење Одбор Рамнотежа XT60 за Lipo 2 S 6 S XT60 Батерија Полнач ЛинијаОпис : Опис : Li Po Полнење Адапте

Опис : Бренд име : JJRCРеден број : H55Точка име : TRACKERФреквенција : 2.4 G Канал : 4 CHЖиро : 6 Оска Батерија : 7.4 V 610m Ah

Опис : Карактеристики : Доаѓаат со 1080 P HD WIFI камера .Brushless Мотор силна моќ на quadcopter.Со надворешна GPS позицио

Микро Свитлива РК Летало Quadcopter Брзо Префрлање Отворен и Затворен Quadcopters Обезглавени Режим на Едно Копче

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот , кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

EBOYU(TM) DM009 FPV Реално време РК Летало 2.4 GHz WIFI 6 Оска РК Quadcopter Хеликоптер со 0.3 MP Камера & LED Ноќ СветлинаКаракт

Опис : Предмет тип : Индукција авионПрименливи возраст : Над 8 годиниПрименливи средина : Внатрешна, надв

3мегапиксели камера, ќе може да го долови незаборавен момент.За неисправни или погрешни производи,ве мо

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произв

Опис : Бренд име : JJR / CТочка име : H37 Elfie РозоваФреквенција : 2.4 GКанал : 4chЖиро : 6 оскаМотор Тип : Брусен Мотор

Нови РК Летало SYMA S107 E RC Хеликоптер Quadcopter 3.5 CH Со Жиро RTFФункција : – RTF (Подготвени да Летаат) Технологија

Нов Производ! SYMA X5 SW РК Летало Wifi Камера Quadcopter Реално Време, Пренесува FPV Обезглавени Режим Dron RC Хеликопт

Please wait...