0
clear
  • 9H Целосна Покриеност Калено Стакло Филм за Xiaomi Redmi Забелешка 5A ( 16GB/32GB /64GB ) Екран Заштитник Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер
  • -20%
  • -20%
9H Целосна Покриеност Калено Стакло Филм за Xiaomi Redmi Забелешка 5A ( 16GB/32GB /64GB ) Екран Заштитник Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер

9H Целосна Покриеност Калено Стакло Филм за Xiaomi Redmi Забелешка 5A ( 16GB/32GB /64GB ) Екран Заштитник Xiaomi Redmi Забелешка

DEN 124.32
DEN 99.00

Достапност
Производот е достапен


9 H Цврстина Целосна Покриеност Калено Стакло Филм за Xiaomi Redmi Забелешка 5 A ( 16 GB / 32 GB / 64 GB ) Екран Заштитник Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Премиер
Одговара За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A 5.5 инчи Големина-2 G RAM / 16 GB и 3 G RAM / 32 G ROM и 4 G / 64 GB Верзија
Како Ние Пакување Парцела за да се Осигура Вашата парцела Безбедно : (ние и Ветуваме Без Скршен Пакет befor стигнат до вас)

Кон својствата

Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Мат,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Бренд Име:
WeeYRN
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 5A,Redmi Забелешка
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Компатибилен Модел На Телефон:
за Xiaomi Redmi Забелешка 5A ( 16GB/32GB /64GB )
Карактеристики 1:
9H Цврстина 2.5 D Калено Стакло
Карактеристики 2:
Целосна Покриеност На Телефонот На Екранот
Карактеристики 3:
Анти-Експлозија / Анти-Нула / Анти-Масло На Стакло Филм
Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 5A:
Екран Заштитник ЗА Xiaomi Redmi Забелешка 5A
Стакло Филм за Xiaomi Redmi Забелешка 5A:
Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 5A
Калено Стакло Xiaomi Redmi Забелешка 5A:
2.5 D Целосно Покривање Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 5A
Xiaomi Redmi Забелешка 5A Калено Стакло Филм:
Калено Стакло Филм Екран Заштитник
Екран Заштитник Xiaomi Redmi Забелешка 5A:
Full Screen Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 5A
Компатибилен Xiaomi Модел:
за Xiaomi Redmi Забелешка 5A

Производи во категоријата

Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас Прецизни ласерски сече калено стакло на

Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи Ако Вкупниот 75days минатото се уште не го добие тоа, ќе те направи целосн

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормалн

Таблета Нема Отпечатоци Калено Стакло За Леново PHAB Плус PB1750 N 6.98 инчен АнтиНула Екран Заштитник Заштитн

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

за LG G6 Nillkin 9 H Неверојатни H / H+ Pro 5.7 inch Калено Стакло Екран Заштитник За LG G6 Стакло1 супер јасно, антиотпеч

Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да

За Лета IQ452 ЕГО Визија 1 5.0 инчен Универзална Заштитен Екран Стакло Филм ЛЕТААТ IQ 452 9 H 2.5 D Калено Стакло Ек

Одличен за попродажба на услуги ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направ

XSKEMP 9 H Цврстина Нема Отпечатоци Калено Стакло За ГАЛАКСИ Tab Pro S W700 N само 11,6 инчен Екран Заштитник Зајакна

За Leagoo Z5 Екран Заштитник Калено Стакло За Leagoo Z 5 Z5 L Lte Z5 C Премиум 9 H 2.5 D 5.0 инчен Заштитни Филмови СлучајНа

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Ова е Јасен Филм Ако ви треба Мат ве Молиме да ни кажете во ред

(100 парчиња / многу)АнтиОтсјај Мат Пред Екран Заштитник Филм huid Маска За iphone 7 8 / 7 PlplusКарактеристики : Вис

Многу благодарност однапред 2)ве молиме оставете ги заврши информации кои може да им помогне на плаќање

Xiaomi Mi Mi6 Екран Заштитник NILLKIN Неверојатни H+PRO АнтиЕксплозија Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi Mi6 Стак

Известување!!!1.Бесплатен превозот начин (Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ИЛИ Yanwen Економски Воздух Mail) не

Опис : Специјално дизајниран калено стакло за i Phone 7 / 7 Плус Еден комплет доаѓа со две различни екран зашт

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокус

Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур раб

Висок квалитет на LCD Калено Стакло За Samsung Galaxy Tab S2 9.7" T810 T815 ЕксплозијаДоказ Екран Заштитник Заштитна Guard

Please wait...