0
clear
  • Легура Diecast Моторни Домови Камион 1:50 Моторни Приколка Limous Виткање 4 Телескоп Застане Возилото Модел Собирање на Дар за Детска Играчка
  • -20%
  • -20%
Легура Diecast Моторни Домови Камион 1:50 Моторни Приколка Limous Виткање 4 Телескоп Застане Возилото Модел Собирање на Дар за Детска Играчка

Легура Diecast Моторни Домови Камион 1:50 Моторни Приколка Limous Виткање 4 Телескоп Застане Возилото Модел Собирање на Дар за

DEN 2831.52
DEN 1472.00

Достапност
Производот е достапен


Легура Diecast Моторни Домови Камион 1 : 50 Limous Виткање Приколка 4 Телескоп Застане Возилото Модел Собирање на Дар за Детска Играчка Напомена : за тоа е играчка мини модел со делови, во случај на предизвика опасност, децата треба да биде под надзор од страна на родители или старатели додека играат до 3+ возраст
Забелешка : Поради транспорт безбедност, Ние ќе ги искористиме цврста Картонска кутија, наместо на Оригиналната кутија.
Има 4 Различни Тип : 1 Кат Црвена Боја, 1 Кат Сина Боја 2 Кат Црвена Боја, 2 Кат Зелена Боја
Опис на производот Оваа 1 : 50 скала моторни дома камион е идеален за колекционерски или авантура бараат младо. Работни делови и автентични детали се постави стандард за форма и функција. Дали распоредени на екранот полица или на работа, овој објект е изграден за да се справи со обемот на работа. Погоден Возрасти 3+. Голема Домашна Декорација и играчки.
Функција :
Име на производ : 1 : 50 Легура Diecast моторни дома камион Модел играчка Производ големина : 28.5*11*11.5 cm Материјал : Алуминиум машина тело, гума од гума,пластика приколка Движење : виткање приколка со домашни внатрешно,двојно палубата зграда поставува; Телескопски и виткање поддршка на ногата; Флексибилни движење на сите зглобови делови; Отворање на вратите; removeable приколката од трактор,8 тркала се движат непречено, Пакет : 1* Камион

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast
Тип Број:
45745
Предупредување:
Децата треба да биде под надзор од страна на родители или старатели додека играте.
Возраст Опсег:
5-7 Години
Бар-кодот:
No
CE:
Тип
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
сертификација:
CE
Број На Модел На:
бетон пумпа камион
Бренд Име:
hugine
Скала:
1
Карактеристики:
Образовниот Модел

Производи во категоријата

[Име ] : 1 : 12 алуминиумски м otorcycle [Size] : 18cm*10 cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пл

име на производ] : 86(воин верзија)[size] : 5 инчи (должина : 12cm ширина : 5cm максимална : 5cm)Пакување : за да спречи

Предмет : Maisto KTM Мотоцикл Играчка Материјал : Diecast Метал+ABS, Гума и Гумени Големина на : 12*5*7.5 cm Пакување : Ор

[Бебе ] размер : 1 : 128 [Бебе ] Бренд : УХ ( Франција Бренд : Универзална Хоби) [Бебе Име ] : New Holland T7.210 (UH5584) [Бебе ]

14cm Легури на Метал Авион Модел Малезија MAS Воздух MASwings Fokker F50 F50 дишните патишта Авион Модел W Стојат Авио

28cm Бебе Деца Дрвена Скала Плови Автомобил Образовен Модел, за Да ја извадите Играчка Дрвени Слот Песна А

[Име ] : 1 : 64 легура модел на автомобил [Size] : Како што е Прикажано [Боја] : Multicolor [Производ Материјал] : цинк л

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот, кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот , кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот , кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

големина на : ca 56cmlogn материјал : пластикапакет : opp вреќа.може да имаат малку недостаток или нечисти

НЕ оригиналното пакување !!!Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме потврдете ја вашата адреса повторно кога

1 : 43 скала Steyr Воена туш камион за Кинеската војска Воена Shan Xi Автомобилот PLA тешки Воени туш возилоСкала

[Име ] : 1 : 6 алуминиумски мотор модел [Size] : 33cm*13cm*19cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума Ние сме

Бренд : AMER Размер : 1 : 1000 Материјал : трупот легури, фитинзи пластични! Големина : 20.5 cm долги Забелешка : ста

1 Умрефрлија модел автомобили се состои од десетици парчиња, многу делови е лесно да се падне во меѓунар

Бренд : ЕМ Размер : 1 : 72 Материјал : пластични Големина : 7.5 cm долги и 4.1 см широк Забелешка : овој модел е ста

Diecast багер камион модел момчиња играчка 1 / 48 легура loader самосвали Инженеринг возила автомобил модел игр

[Име ] : 1 : 34 легура автомобил модел [Size] : 12.8 cm * 5.2 cm*3.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластични Електр

Ново 1 : 36 Скала Emulational Легура Diecast Модели на Автомобили Играчки, Brinquedos Минијатурни се Повлече Назад Автом

[Име] : 1 : 32 Легура модел Автомобили [Size] : 13cm * 5cm *4cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] :

1 : 50 Constraction Автомобил Умре Фрлија Метал Мини Автомобили Серија легура играчка инженеринг автомобил пос

Бренд : Полска AMER Дел : 1 / 72 Материјал : алуминиум пластика, Димензии : Должина 12.5 cm Wingspan и 17,5 см Блистер пак

1 Умрефрлија модел автомобили се состои од десетици парчиња, многу делови е лесно да се падне во меѓунар

DIY електронски Правец на Управувано Играчка Автомобил собранието образование креативност евтини возра

[Бебе ] размер : 1 : 43 [Бебе ] Бренд : УХ Универзална Хоби ( француски бренд ) [Бебе Име ] : Случај IH Пума CVX 230 (УХ

[Бебе ] размер : 1 : 128 [Бебе ] Бренд : УХ ( француски бренд ) [Бебе Име] : "Рено" Alping A110 (UH2673) [Бебе ] Материјал : Алу

Please wait...