0
clear
  • widewins 2017 Велосипедизам Поставено Комплет Дише Брзо Сува Планински Велосипед Велосипед Дресови Поставите Велосипедизам Облека опрема мажите 5319
  • -20%
  • -20%
widewins 2017 Велосипедизам Поставено Комплет Дише Брзо Сува Планински Велосипед Велосипед Дресови Поставите Велосипедизам Облека опрема мажите 5319

widewins 2017 Велосипедизам Поставено Комплет Дише Брзо Сува Планински Велосипед Велосипед Дресови Поставите Велосипедизам Облека

DEN 1607.04
DEN 1270.00

Достапност
Производот е достапен


pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температура и влажност,
и празнење пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси. Скриени пред патент. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор решение за вас, веднаш штом ќе може да. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.
Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30. Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.
Дизајн & Cut; 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес.
Висок Квалитет на Патент; WIDEWINS прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење. Ви благодариме. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
Контактирајте со нас
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа.99
wy-приклучок-крај
widewins 2017 Велосипедизам Поставено Комплет Дише Брзо Сува Планински Велосипед Велосипед Дресови Поставите Велосипедизам Облека опрема мажите 5319
Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Џерси
Бренд : widewins®
Пол : Унисекс
Големина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Материјал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики :
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака.
превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 работни дена од воздухопловната откако исплата е расчисти.

Кон својствата

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Материјал:
Џерси
is_customized:
Yes
Бренд Име:
widewins
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Производи во категоријата

Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн...

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Ед

Имаме програма која автоматски да одговори како е можно вие оставете ја вашата повратна информација Ре

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шо

03 Пазувите Крои Ткаенини : Underarm дише ткаенина крои, ефикасно намалување на телесната температура, намал

Опис : Велосипедизам џерси : 100% Polyest erВелосипед шорцеви : 80% Polyest ир и 20% LycraCOOLMAX : брзосува функција и антипо

Унисекс Велосипедизам Џерси Поставува Jumpsuit Skinsuit За Велосипед Триатлон Спорт ВНИМАНИЕ : Овој стил е триа

00ПлаќањеНие прифаќаме alipay Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски

Ве молиме проверете внимателно.Повратни информацииКако што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале де

Сите големи кредитни картички се зачувам преку secure уплатата Не се лизга бенд дизајн на дното, provent панта

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .Ние не га

ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или

Добредојдовте во мојата продавница!Материјал : Џерси : 100% Полиестерпанталони : 80% Полиестер&20% lycraCOOLMAX : бр

На пример, што обично се носат М, и можете да изберете големина L или XL Функција : Дише / Брз сува / UV заштит

Нови Пристигнување Долг Ракав Велосипед Возење Велосипед Крпа Брзо Сушење Човек Жена Јава Одговараат Ou

Cycobyco Велосипедизам Џерси долг Ракав Велосипед возење Велосипед Облека Велосипед Носат Maillot Ropa Ciclismo Лиг

Име : Модерни Стилски МултиЦел Јава Мантил Поставите Големина : M,L,XL,XXL,XXXL Бои : Зелена,Сива,Бела,Сина Пово

Опис : Бренд : XINTOWN Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra големина : SMLXLXXLXXXL или да се меша големина на Пакет Вклуч

Се ВРАЌА Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако имате било какви проб

Опис на производот Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО Откако ќе се даде на објекти на логист

Опис : Бренд : XINTOWN Џерси Материјал : 100% Полиестер Панталони Материјал : 87 % Полиестер & 13% Spandex Пол : МАЖИ Гол

pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина...

Бидете сигурни дека вашата адреса за испорака со пост код е точенПолно име е комплетна по барање ,телефо

Please wait...