0
clear
  • 100pcs FH35W Серија Приклучок Конектор 21/23/25/33/35/39/41/45/61 Pin 0.3 Теренот Задните Clamshell За Мобилни Компјутерски Тенка LCD Екран
  • -20%
  • -20%
100pcs FH35W Серија Приклучок Конектор 21/23/25/33/35/39/41/45/61 Pin 0.3 Теренот Задните Clamshell За Мобилни Компјутерски Тенка LCD Екран

100pcs FH35W Серија Приклучок Конектор 21/23/25/33/35/39/41/45/61 Pin 0.3 Теренот Задните Clamshell За Мобилни Компјутерски Тенка

DEN 2510.40
DEN 1757.00

Достапност
Производот е достапен


FH35 W Серија Приклучок Конектор 21/23/25/33/35/39/41/45/61 Pin 0.3 Теренот Задните Clamshell За Мобилни Компјутерски Тенка LCD Екран
Опис на производот : Најчесто се користат во мобилните телефони и други ултра-тенок LCD екранот Може да го замени ЧАСОТ Јапонија Hirose FH35 W серија на ред plug 0.3 Теренот 21/23/25/31/33/35/39/41/45/61 Игла со задните размавта Откако пред притисок по clamshell ултра-тенок 1.0 mm поддршка на кабел дебелина 0.2 ММ Отстранете ја предната маска не е вметната под притисок Пакет содржи:100pcs

Кон својствата

Должина на кабел:
21pin, 23pin, 25pin, 31pin, 33pin, 35pin, 39pin, 41pin, 45pin, 61pin
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
lcd екран конектор
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Бренд Име:
KEFU

Производи во категоријата

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али Пораката пред да ја напушти неутрални ил

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси...

PCIE 3.0x4 Pista Anfitrião Conversor Adaptador де Cartão PCI Express SSD М 2 NGFF М Chave став Nvmecom 12 cm padrão suporte da PLACA PCIadaptador де Домаќин PCI Express 3

Опис име на Производ : LCD кабел за Дел Број # : 04 Y1256 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T

Опис име на Производ : DCIN Приклучок за Кабелот за Дел Број # : DC30100 SE00 DC30100 R100Состојба : Акции Гаранција : 60д

DHLor ЕМС бесплатен превозот 100 PCS РКА конектор машки WBT0144 сигнал линија plug WBT 0144 РКА plug lotглавата бакар plug зл

Ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакаат да се вратат.ве Молиме љубезно им помогне да се остав

Опис : Состојба : КористеноИме : n Vidia Ge Force GTX 980 MVRAM : 8 GB GDDR5Слот : MXMКомпатибилен : Dell Alienware 18 M18 X R2 Р3 R4 18 Инчен

15 pin Машки SATA Power 6 Pin Женски PCIeМногу моќ supplys во нови компјутери има само SATA power конектори за дискови...

USB 2.0 Тип Машки на Женски Продолжување Кабелот за Податоци Со Екстра DC 5.5*2.1 mm Моќ ПриклучокДали еден USB по

Високи перформанси врска помеѓу HDMI и MiniHDMI кабли.Злато позлатен контакти.статус : minihdmi Машки да HDMI Женски

Овој конектор е погоден за : 24 AWG, 23 AWG, 22 AWG (голи бакарна жица со дијаметар 0.500.64 mm) lan кабли!Ве молиме поглед

Опис име на Производ : DCin Кабел и заградата Дел Број # : DC30100 PE00 SC10 K06990 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Мо

50 Pin за 40 Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер Одбор За TTL LCD EJ070 EJ080 NA 2set / многуОпис : Сосема Нов ОбјектПроред : 0.5 mm Гол

Please wait...