0
clear
  • 3D Черепот Ice Cube Мувла Создателот Кујна Силикони Чоколадо Фах Торта Бонбони Мувла Бар Партија Кул Виски Вино сладолед Алатки
  • -20%
  • -20%
3D Черепот Ice Cube Мувла Создателот Кујна Силикони Чоколадо Фах Торта Бонбони Мувла Бар Партија Кул Виски Вино сладолед Алатки

3D Черепот Ice Cube Мувла Создателот Кујна Силикони Чоколадо Фах Торта Бонбони Мувла Бар Партија Кул Виски Вино сладолед Алатки

DEN 236.64
DEN 180.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики :
Тоа може да се стави во машина за миење садови;
Направени од високо еластична силиконски материјал;
Тоа е лесно да се исчисти, не држи пан;
100% увезени чиста силика гел (храна одделение) суровини и материјали рафинирани;
Тоа е достапна во разни бои; производи се во согласност со ФДУ и LFGB безбедност сертификација стандарди.
Поради стабилноста својства на силика гел, во споредба со другите материјали, како што се лажица,scraper има подолг живот;
Отпорни на висока температура (ниска температура), највисок отпорност на топлина може да достигне 250℃ (најмал отпор до -40℃ );
Спецификации :
Боја : Црна
Материјал : силика гел
Големина : 12*8.5*5cm/4.72*3.35*1.97"
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 X Мувла
1 X Капак

Кон својствата

Тип:
Сладолед Алатки
сертификација:
CIQ
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Кади
Бренд Име:
VKTECH
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
черепот мраз мувла
Материјал:
Силикони

Производи во категоријата

1 Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација 2 Објектот

Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите Ако не сте задоволни кога ќе примите

Силиконски Мраз Мувла Градежни Блокови во Облик на сладолед Габи, Чоколадо Калапи Боја Црвена Еластичн

4 Првенство Форма Новак Стрелец Ice Cube Стакло Мувла Создателот 2 парчиња бесплатен превозотНов Стил и Fashion

Функција : Материјал : Храна Одделение Силиконски Големина : 6 дупки во хокеј на мраз : 18*12*4.7 cm 6 мрежа мраз

Материјал : пластикаБоја : автоматскиМувла Големина на : 24*7.5*3.5 cmМраз топка со дијаметар : 3cmНапомена : 1.Ве

Star Wars Мраз бикарбоната Милениум Сокол Kotobukiya Пудинг DIY Мувла СиликониОпис : Сосема нов и висок квалитетStar

Силиконски Бонбони Сапун Калапи & Ice Cube Коцки 4 + 1 Robot Чоколадо Јагода Бар Jello Мувла Форми JZ160Answer : _________________

*За попуст : ако цел повеќе од 8pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!! Торта,

4cases прав редови Симпатична мала бела зајакот стил сладолед DIY мувла 14*15cmНајчесто поставувани ПРАШАЊАП :

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.74 инчен x 4.Пакет се Вклучени : 1 x сладолед М o

Please wait...