0
clear
  • QIDIEHUA Мода Крава Главата Ѓердан Pendant Антички Сребрен/Злато Долг Синџир на Pendant Жена/Мажи корејски Јаже Шарм Ѓердан Накит
  • -20%
  • -20%
QIDIEHUA Мода Крава Главата Ѓердан Pendant Антички Сребрен/Злато Долг Синџир на Pendant Жена/Мажи корејски Јаже Шарм Ѓердан Накит

QIDIEHUA Мода Крава Главата Ѓердан Pendant Антички Сребрен/Злато Долг Синџир на Pendant Жена/Мажи корејски Јаже Шарм Ѓердан Накит

DEN 138.72
DEN 111.00

Достапност
Производот е достапен


Опис на производот :
СОВРШЕН Подарок за Роденден, Подароци, Партија, ноќта на Вештерките и Божиќ.
Материјал : цинк легура (никел - бесплатно)
endant Големина : 66 мм*76 mm
Синџир Должина : околу 80см
Тежина : околу 45g (без пакување)
Обложено : Антички Сребрен & Антички Glod
Пакет : Со OPP Кеси Вашите дизајни и wholesales се добредојдени Повеќе Квантитет Повеќе Попуст на Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика Ова одговара на барањата на еу за животната средина
Белешки За Избор
Ако сакате да дизајн било која од вашите сопствени ѓердан,ве молиме да ни кажете на вашите умови или какви било детали,ние може да ви помогне да го произведува, или било кој стил слики кои сакате да ги испробате,добредојдени да ни испратите ваша слика или примерок. ние сме мило да го направи тоа .
1.поради светлината и на екранот за поставување разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.ве молиме погледнете го Слика Опис за големината детали. Русија Клиент Забелешка : за Да се осигура дека можете нормално да прими предмети,ве молиме користете вашиот полно име и правилен поштенски код да се направи цел,ви благодариме за вашата поддршка. 1. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS,Fed Ex,DHL),plsease да контактирате со нас преку trademanager или е-пошта.ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2.Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот.Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе добри и квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации,само на ваше име. 1.Ние прифаќаме alipay тука. 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 1.Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. 2.Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.Во таков случај,ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.Ве молиме ни e - mail. 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да leav negaive повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.бидете среќни,ви благодарам многу.

Кон својствата

Должина:
80CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
66mm*76mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Бренд Име:
QIDIEHUA
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
MX085
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
производство:
ји ву минг xuan накит Фабрика

Производи во категоријата

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

108 мала долг ѓердан Природен камен Мат црна оникс Тигар око монистра Черепот Tassel Ѓердан за мажи жени јог

Нова Романтична Дизајн Прилично се Зголеми Светат во Темница Pendant Краток Ѓердан Љубовникот Подарок Нак

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА26gмушка дијаметар : 6mmЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинако

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

2018 Мода Долго Златна Боја од не 'Рѓосувачки Челик Ѓердан за Мажи Jewlery Дрвото на Животот Ѓердани Приврзоц

добредојдовте во мојата продавница!Опис на производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custom

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик Злато Шарм Бар Pendant Ѓердани За Жените Геометрија Тенка Лента

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако ви треба други синџир, ве молиме оставете порака во ред,

Pendant Големина : 3.4*5.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 30 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач

Please wait...