0
clear
  • AQJG 4.5*3.0 mm женски 5.5*2.1 mm машки DC Џек Приклучоци за Hp Лаптоп Компјутер адаптер Connctors промет на Големо со 2PCS/МНОГУ 5.5*2,5 MM
  • -20%
  • -20%
AQJG 4.5*3.0 mm женски 5.5*2.1 mm машки DC Џек Приклучоци за Hp Лаптоп Компјутер адаптер Connctors промет на Големо со 2PCS/МНОГУ 5.5*2,5 MM

AQJG 4.5*3.0 mm женски 5.5*2.1 mm машки DC Џек Приклучоци за Hp Лаптоп Компјутер адаптер Connctors промет на Големо со 2PCS/МНОГУ

DEN 479.52
DEN 432.00

Достапност
Производот е достапен

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.1 mm машки DC Џек Приклучоци за Hp Лаптоп Компјутер адаптер Connctors промет на Големо со 2 PCS/МНОГУ 5. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.5*2,5 MM
Забелешка : Ако ви треба повеќе квантитет pls Контактирајте со нас за Најдобра цена и Брза испорака ви благодариме
Драг пријател
ние ја прифати продажба на мало и трговија на големо
добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer
ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам. Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Answer : ___________________________ Note :
За нарачки $10,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.0 mm женски 5. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
AQJG
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Број На Модел На:
VGA
Пакет:
No
Трговија на големо:
5.5*2.1
Употреба:
Трговија на големо
stype:
машки да се женски

Производи во категоријата

Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.Пакет : За да бидат спакувани во Пи

Опис име на Производ : DCIN Приклучок за Кабелот за Дел Број # : DC30100 SE00 DC30100 R100Состојба : Акции Гаранција : 60д

50 Pin за 40 Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер Одбор За TTL LCD EJ070 EJ080 NA 2set / многуОпис : Сосема Нов ОбјектПроред : 0.5 mm Гол

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Прилагодено дизајн за Microsoft surface RT Таблет КОМПЈУТЕР Интелигентни IC чип вн

Dual Molex 4pin IDE до 8 Pin PCIE Моќ Доведе Кабел за AsMSI VGA Видео Графички КартичкаМожете да ја користите вашата теко

S Терминал DIN Конектор, Аудио Џек 5 дупки 5 основни MDC503 S Терминалопис на производот : Заштита на животната

Микро SATA 1.8 Инчен да USB 2.0 Адаптер КабелОва е Микро SATA 1.8 Инчен вози адаптер кабел сите USB Моќ и ПОДАТОЦИ се

USB 3.1 Тип C USBC до Двојна Машко Екстра Моќ Податоци YКабел за Мобилен Телефон & Хард ДискДва USB машки конекто

Опис име на Производ : DCin Кабел и заградата Дел Број # : DC30100 PE00 SC10 K06990 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Мо

Опис : Бесплатен превозот DIY компјутер фан пластични школка 3pin plug пластични школка со игла терминалТип :

USB 2.0 Тип Машки на Женски Продолжување Кабелот за Податоци Со Екстра DC 5.5*2.1 mm Моќ ПриклучокДали еден USB по

PCIE 3.0x4 Pista Anfitrião Conversor Adaptador де Cartão PCI Express SSD М 2 NGFF М Chave став Nvmecom 12 cm padrão suporte da PLACA PCIadaptador де Домаќин PCI Express 3

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Тоа е невозможно да се третираат прашањ

НОВ ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Mac Mini (Средината на 2011 Година) A1347 9229953Работи За Да : Mac Mini A1347 P / N...

Вистински Нов лаптоп, ЛЦД LVDS Видео кабел За HP Павилјон 1515AC Flex Кабел P / N AHL50 DC020027 J00ПЛАЌАЊЕНие го прифатат

IDE 4 Pin Машки 3 IDE Женски Y Тип Splitter Напојување Продолжување Кабел 10cm за Хард ДискКористете го за да додадет

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : R400 СеријаПакето

Ова ќе конвертирате еден од вашиот Serial ATA (SATA) конектор за напојување на еден дека вашиот бела 4pin molex IDE ха

DC Моќност Џек Конектор со Кабел Штекерот за Лаптоп Lenovo Yoga 13 135934 135935 DC во кабелски приклучок порта DC во ка

Please wait...