0
clear
  • Alloet 2 во 1 Мобилен Телефон Леќа Комплет 0.45 X Супер Широк Агол + X 12.5 Макро Леќа за Sumsung Huawei Телефони
  • -20%
  • -20%
Alloet 2 во 1 Мобилен Телефон Леќа Комплет 0.45 X Супер Широк Агол + X 12.5 Макро Леќа за Sumsung Huawei Телефони

Alloet 2 во 1 Мобилен Телефон Леќа Комплет 0.45 X Супер Широк Агол + X 12.5 Макро Леќа за Sumsung Huawei Телефони

DEN 544.80
DEN 382.00

Достапност
Производот е достапен


2 во 1 Универзална 0.45 X Супер Широк Агол+X 12.5 Макро Леќа за Мобилен Телефон
Спецификации :
Модел : APL-0.45 WM-H
Боја : Црна, Злато, Злато Се Зголеми
Материјал : оптичко стакло + обложени леќи
Интерфејс : 17mm/0.66" скејтборд clip (со 37mm/1.45" префрлување на прстен)
Пред крајот калибар : прибл. 51mm/2"
Оптички структура : 2 групи, 2 парчиња
Леќа големина : прибл. 25мм*51mm/0.98*2"
Леќа материјал : алуминиум легура + оптичко стакло
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 x 0.45 X Супер Широк Агол+X 12.5 Макро Леќа
1 x Пред Крајот SLR Заштитна Маска
1 x Интерфејс Леќа Заштитна Маска
1 x Скејтборд Клип
1 x Бришејќи Платно
1 x Леќа Складирање Торба
Плаќање :
Брза Испорака :

Кон својствата

Бренд Име:
alloet
Број На Модел На:
Мобилен Телефон леќа
Обликот:
Круг
Телефон Камера Тип:
Широк Агол Лен
Тип:
Мобилен телефон леќа комплет

Производи во категоријата

Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата

Ако сакате да го користите широк агол леќа,завртка две леќи заедно да се земе прекрасни слики сеуште не

Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 3 дневна (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потвр

2 во 1 49mm 0.45 X Широк Агол Леќа со Макро Леќа за паметен Телефон Мобилен ТелефонКарактеристики : 2 in1 Дизајн :

3 во 1 HD 0.6 X Широк Агол + Макро Леќа Телескоп + CPL Мобилен Телефон Камерата ЛеќиКарактеристики : Преносни и

Опис на производот 3во1 : 0.65 X Широк Агол Леќа + 160 Степени Fisheye Леќа + 20 X Макро ЛеќаЛеќа Карактеристики : Fishey

Карактеристики : Сосема нов и оригинален леќи на камерата замена Тоа се користи за да го замени изгребан

Оглас Опис 1 Висок квалитет, Производот се тестирани еден по еден 2 Најниска цена, ние имаме свои фабрика

2016 година 7in1 Универзална клип 3in1 Леќи Рибино Око Широк Агол Макро Леќа Selfie Стап Tripod Bluetooth Контрола За пам

1pcs / многу Бесплатен Превозот Задна Камера Стакло За MEIZU MX4 Назад камерата Леќи на Камерата Домување Дело

3 во 1 Универзална 180 Степен Fisheye+0.67 X Широк Агол+10Х Макро Леќа паметен Телефон Леќа НосителотСпецификации

Опис : 20 X зум Алуминиум легура телескоп на камерата леќи на камерата за i Phone 7 7 Плус Надминување на крато

Оригиналниот Вистински Стакло на камерата Леќи на Камерата за Замена на Дел за Meizu Mx 6 Компатибилен : Кар

Опис На Производот : 1 100% Сосема Нов2 Тежина : 30g3 Леќи на камерата ЗА Sony Xperia М5 E56534 Поправка / Замена на стар

Ви благодариме!Превозот 1.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки.Универзална монтажни мен

Забелешка : Кога ја користите Микро Лен, сугерираат одржување на 12cm оддалеченост од вашето објектот за д

4in1 Lente Рибино Око Леќата Широк Агол Макро Леќа, Оптички Леќи Автомобил Phone Држач со Универзална Клип За i P

8x Зум Телескоп Telephoto Леќи на Камера за Samsung Галакси Забелешка 4 3 2 S6 S5 S4 1 Може да се користи како бинокулар

Карактеристики : 2050мм Професионални паметен телефон леќа, одличен прилог на оригиналниот камера.Мултис

Please wait...