0
clear
  • 50pcs/многу 1inch 25мм метал рамен Железо Круг сплит KeyRing Клуч на Носителот,Метал Keychain Додатоци злато/црна nickle /shinny nickle
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу 1inch 25мм метал рамен Железо Круг сплит KeyRing Клуч на Носителот,Метал Keychain Додатоци злато/црна nickle /shinny nickle

50pcs/многу 1inch 25мм метал рамен Железо Круг сплит KeyRing Клуч на Носителот,Метал Keychain Додатоци злато/црна nickle /shinny

DEN 744.00
DEN 707.00

Достапност
Производот е достапен


50pcs/многу 1inch 25мм метал рамен Железо Круг сплит Key Ring Клуч на Носителот,Метал Keychain Додатоци shinny nickle /црна nickle /злато 2017110501
Виси боја : Shinny nickle,Црна nickle,Злато

Кон својствата

Тип На Производ:
Токи
Функција:
Позлата Боја
Метал Тип:
Железо
Техника:
позлата
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Обликот:
Круг
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
2017110501
Декорација:
Позлата Боја
Големина:
Внатрешна ширина 25мм
Боја 1:
Shinny nickle
Бојата 2:
Црна Nickle
Боја 3:
Злато

Производи во категоријата

50pcs / многу 39mm Антички месинг / Бронзена Легура Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Слобо

Материјал : Алуминиум(Олово и Никел Безбедно)Големина на : Прибл : 25x30mm 30ммДупка големина : 2,5 mm( 1 / 8") Дебел

DIY Leathercraft Хардвер Солидна Месинг Класичен Американски Стил Stirrup Појас ТокаВисок квалитет на Класичен Ам

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со

опис на производот : 2017 Нови 10pcs 50mm врвен квалитет златна Кристал Тока Diamante Лизгачот Две Ред Круг Круг Св

реИме : Висок Квалитет на Половината Рака Тока Моден Дизајн Метал Тока Главата За Појас Легура Автоматс

5 Pcs Бронза Тон Метал Правоаголна Рамка Бакнеж Clasps Тока Чанта Торба Чанта Рачки 117x95mmСостојба 100% НовиСтил

Материјал : Легура(Кадмиум Безбедно)Големина на : Прибл : 11.5х5.5cmДебелина : 11mm( 3 / 8")Дупка големина : 2 mmконве

кошула со копчиња $ 5.4 / многу $6.50 17% НАДВОР $ 5.8 / многу $6.99 17% НАДВОР $ 6.24 / многу $7.52 17% НАДВОР $ 5.8 / многу $6.99 1

Спецификација (приближно) : Материјал : Метал Големина : Прибл Вкупно Затворени 2.5 см ширина 2.7 см должина

започнете22mm 9 / 10" Сребро Злато Пливање кристал кристал Бикини конектори бикини buckes Бикини конкуренција

КОЛАЧЕ ЧУДОВИШТЕ СО КАПА ПОЈАС ТОКА

10pcs Tassel waterdrop Кристал Бикини Конектор Тока Бакар Синџир Погодни За Пливање Носат Свадба се Облекуваат да

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со

спецификација : Големина : 7*5 CM Материјал : Чист бакар Количина : 1pcs пакетот вклучува : 1 buc Појас тока

Добредојдовте во мојата продавницаИме : Мода Свиња Појас Тока Одговараат За 4cm Ширина Појас Правоаголни

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично се користи како разубавувањето, погоден за в

Црвено Starwars Појас Тока

БЕСПЛАТНИ NICKLE И СЛОБОДНИ ДОВЕДЕБесплатен превозот со врвен квалитет Чанта Пресврт се Претвори Правоаг

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle такса, доведе слободни, да ги исполнуваа

Материјал : Алуминиум(Олово и Никел Безбедно)Големина на : Прибл : 21mm x 29mm 27mm x 24mmДупка големина : 2,5 mm( 1 / 8") Д

Информации за производотТОЧКА НЕ : Б.К.05Материјал : КристалГолемина на : 0.47*3 инчиПакување : 30 ПАРЧИЊАБоја

Материјал : ЖелезоГолемина на : Appro : 35x18mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со

Please wait...