0
clear
  • 30 Листови Избрани Црна Чипка Цвет 3D Помине Уметност Налепници самолепливи Помине Налепница 3D Помине Тетоважа Decals (NTL-B001)
  • -20%
  • -20%
30 Листови Избрани Црна Чипка Цвет 3D Помине Уметност Налепници самолепливи Помине Налепница 3D Помине Тетоважа Decals (NTL-B001)

30 Листови Избрани Црна Чипка Цвет 3D Помине Уметност Налепници самолепливи Помине Налепница 3D Помине Тетоважа Decals (NTL-B001)

DEN 107.52

Достапност
Производот е достапен


30 Листови Избрани Црна Чипка Цвет 3 D Помине Уметност Налепници самолепливи Помине Налепница 3 D Помине Тетоважа Decals (NTL-B001)
Износ : 30 Листови
Големина : 63x52x0.1 мм
Боја : Избрани
Производ ID : NTL-Б
Функција : Nair Уметност Налепници
Случаен мешани
Количина : +30 Нокти Налепници
Употреба :
1 - Наслика вашите нокти во бојата што сакате, оставете ја да се исуши
2 - Додадете налепници.
2 - Палто во јасна лак да се печат.
Цвет флорални Чипка помине уметност налепници

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
MingLee
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
NTL
Големина:
6*5.5cm
Количина:
545665
Стил:
3D Помине Налепница
Име:
ноктите налепница
Дизајни:
3D Помине Налепница
Стил:
Лепило помине налепница
Количина:
30pcs
Пакет:
30pcs/многу
Големина:
63x52x0.1 мм
Бои:
различни бои, како на слика
Материјали:
ПВЦ
Тежина:
14
Име на производ:
Nair Уметност Налепници

Производи во категоријата

Карактеристики На Производот : Школка Дизајн Помине Уметност Foils ХартијаСтил : Мода и Креативни Ѕвезда С

(50 различни дизајни)Објектот како pictuers шоу, но понекогаш некои дизајни ќе биде надвор од акциите, така шт

Помине Уметност 24 Sheets / Многу Мешани 24 Различни Црно Бела Слива Помине Уметност Вода Налепница Decal За Пом

Карактеристики : име на Производ : 30 Мешавина Боја Ролни Разголување Лента Метален Предиво Линија Помин

Функција : 100% Сосема Нов Помине Уметност Тетоважи Големина : 6.5х5.2cm Пакување : 50 стилови секој 1 Компјутер,

500pcs 37colors Топла Метален Предиво Линија Ролни Разголување Лента Лепило 3 D Помине Уметност Убавина Налепн

Злато Сина помине уметност налепници 30pcs 3 D Помине Уметност налепница Пеперутка Нокти Налепници Обвива

Карактеристики : 100% Сосема Нов Елегантен и модерен стил, лесно да одговара на било какви нокти во боја Но

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одр

Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и пр

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал

30 Листови Избрани Нови Помине Уметност Налепница Пластични Лепенки 3 D DIY Помине француски Насмевка Шаре

Сега сте подготвени да се покажеисклучите вашиот убави нокти Ако не сте сигурни, ве молиме email за појасн

ширина : за 4cmдолжина : околу 100 метриПакет : 100 метри помине фолија во кесатреба трансфер лепак за пренос

Ноктите ТетоважаКарактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 10gГолемина : 24cm*16cm за секој лист (HOT124126 3 дизајн во

Изберете нашите производи, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга.Како да се продажба : 1 број= 50 лист(се ме

ширина : за 4cmдолжина : околу 100 метриПакет : 100 метри помине фолија во кесатреба трансфер лепак за пренос

Информација за производот : Боја : Како на сликата покажува Големина : 11.5x9cm Количина : 1pcs / Многу Квалитет

За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници).7) Ако не им

500pcs / тркалаат Ноктите Продолжување Форма Зелена Потковица Форма Помине Уметност Совет се Тркалаат Акр

КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Се со висок квалитет 1 Листови дизајн на Ноктите Налепница Лесен за употреба и долго

Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети Ние нудиме бесплатно Следење на Број.6) Помалку од 0,5% на

24 Дизајн Цвет Пеперутка 3 D Помине Уметност Налепници Убавина Лето Стил Шарени Нокти Маникир Decals Фолија

"YZWLE" припаѓа на компанијата која го има регистрирано бренд во Кина, да се фокусираат на работата на нокт

Нокти Налепници Помине Уметност Декорација60 модели достапни ( Секој модел минимум за 30 Pcs)Не можете да и

Please wait...