0
clear
  • 100 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Коса Додатоци 4 Ginghams 2 Ѕвонење Двојно ABC Лак Клип
  • -20%
  • -20%
100 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Коса Додатоци 4 Ginghams 2 Ѕвонење Двојно ABC Лак Клип

100 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Коса Додатоци 4 Ginghams 2 Ѕвонење Двојно ABC Лак Клип

DEN 3446.40
DEN 2929.00

Достапност
Производот е достапен


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 100 Компјутери убава Ginghams коса лакови. Овие Принцеза коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.
Принцезата лакови се направени од 1" Ginghams панделки и 1.5" сребрена страна grosgrain панделки. Сите краеви се затворени за да се спречи од протриване.
Мерка за 4" долго. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.
Во прилог на 1.78 " single prong Алигатор Клип , ве Молиме видете на сликата.
Можете да изберете NO (не).1 за да НЕМА.103 покаже како на сликата.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на No. од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
алигатор клип
Ние прифаќа paypal
ми се регистрирате адреса (поштенски код 60089 ,САД) тука во ebay.
~~~~~ПРЕВОЗОТ~~~~~
Вашето задоволство е 100% загарантирано! Сите на нашите аукции имаат 15-ден се врати привилегија. НИЕ САКАМЕ ДА БИДЕМЕ СРЕЌНИ СО КУПУВАЊЕТО! Може да се врати оваа ставка(и) за било каква причина да поштенски код 60089 ,САД(додека објектот не е материјално промени или измени). Ние ќе рефундирање на плаќање во целост (вклучувајќи и поштенски). Додека ние сме производител, секој лак што ги продаваат се рачно изработени и нашите вработени се гордееме со доведување ќе највисок квалитет на производи.На лакови ќе биде предаден од нашата канцеларија во Кина директно до вашата врата преку воздух mail пост (потребни се околу 7-15 дена).

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Најлон,Spandex,Viscose,Бамбус Влакна
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Plaid

Производи во категоријата

Повратни информацииЗадоволството на клиентите е многу важно за нас.(Со исклучок на Викенд и одмор)Како

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење.Симпатична меки топката декориран

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 79.99САД $ 34.99САД $ 74.99САД $ 3.99САД $ 1.1САД $ 7.99САД $ 1.99САД $ 2.79САД $ 23.99САД $

~~ Треба да знаете овие важни работи : 1pack=10yd 3.3 cm Бран Форма Чипка Скриј Лента за Жените Clothig Еластична Пле

Име : цвет венецOccation : свадба, партијаМатеријал : вештачко цвеќеБои : како слика се прикажаниИспорака : 1 lo

Рачно изработени Страна Селтик Јазол Headband корејски Braides Глава Заврши Еластичен Извртени Hairband за Жени и

Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Плаќањето мора да се изврши во рок о

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : цвет коса&headwe

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќ

Повратни информацииНие го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас,

Спецификации : Пол : Бебе девојкиПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер+БисерШаблон Тип : ФлоралниВо

Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 7days dhl.com EMS Околу 3 7 дена ems.com Кина Пост В

Големина : ги собере сите возрасниМатеријал : кадифеБоја : како на сликаПакување : 1pcs еден polybag Висок квал

Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped Фото Probs !! Или Партија .Бесплатен Превоз

Вовед1)Боја : 2color алтернатива(како слика)2)материјал : памук3)Тежина : 26g / еез4)ГОЛЕМИНА : 38*5cm5)пакување : 1pcs е

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Нова Пристигнување повеќе Бои C

Вовед1)Боја : 7color алтернатива(како слика)2)материјал : крпа3)Тежина : 26g / еез4)ГОЛЕМИНА : 35*6cm5)пакување : 10pcs / o

~~~~ОПИС~~~~ГолеминаМерка за 3.754.5" долго Таквите мила Цвет може да се носи секојдневно.Бојаистиот со слика ,

~~~~ОПИС~~~~Тука се 50 Компјутери Corker конска опашка и Streamers коса лакови.Тие се супер забава.Има 10 компјутери C

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава Две Тон Ангел коса лакови...

1.Објектот спецификите 20pcs Бесплатен превозот St Patricks Ден Коса, Лак, Св Pattys Клип 8inch 20cmОваа Симпатична Свет

100% Нов Материјал : Памук ткаенини Бои : 12 Бои како сликата Пакетот вклучува : 12 компјутери.Варијации на б

100% Нов Материјал : Ткаенина Бои : 18 Бои како сликата Лак Големина : 12 3.8 cmПакет содржи : 500 компјутери 120 ДО

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава снегулка коса лакови.На снегулка лак е д

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Нова Пристигнување 17color Дами Fasc

Please wait...