0
clear
  • SKQIR Божиќ Накит Злато Шапка Шарм Pendant Шупливи Ѕвезда Ѓердани За Жените од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан За Божиќ Подароци
  • -20%
  • -20%
SKQIR Божиќ Накит Злато Шапка Шарм Pendant Шупливи Ѕвезда Ѓердани За Жените од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан За Божиќ Подароци

SKQIR Божиќ Накит Злато Шапка Шарм Pendant Шупливи Ѕвезда Ѓердани За Жените од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан За Божиќ Подароци

DEN 179.52
DEN 162.00

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ПРЕВОЗОТ
* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена. Вие ќе бидете информирани on-line откако е предаден и следење на информации обично ќе биде надграден во рок од 72 часа.
* Сите предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail или друг пост начин, кој вообичаено трае 30 - 60 работни дена да пристигнат.
* Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот.
ПЛАЌАЊЕ
* Ние го прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
* Плаќање треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на цел ПОСВЕТЕНОСТ
* Да извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за вас.
* Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис.
* За да се зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста.
* Почитување на принципот на "Супер квалитет, задоволителна услуга", стремејќи се тешко да се биде добар бизнис партнер.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Кон својствата

Должина:
47cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
NK-17308
Бренд Име:
SKQIR
Стил:
Канцеларија/кариера
Pendant Големина:
23*30мм
Функција:
Ѓердани Приврзоци
боја:
Сребро.
Pendant Големина:
како Слика
Синџир+pendant должина:
47cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Style1:
Божиќ Подарок
style2:
шапка шарм
Style3:
ѕвезда ѓердан сребро.
Style4:
мажите накит
Style5:
изјава ѓердан
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи,Девојки

Производи во категоријата

Pendant Големина : 5.5x3.3 см (1cm=0.394 во) Синџир Должина : 45+5 cm Тежина : 20 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика сн

2017 Топла Продажба на рачно изработени геометриски Анкара Копчето Лигавче памук Ѓердан Африкански Печа

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА26gмушка дијаметар : 6mmЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинако

108 мала долг ѓердан Природен камен Мат црна оникс Тигар око монистра Черепот Tassel Ѓердан за мажи жени јог

Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 годи

30 парче / многу Керамички Приврзоци Ѓердан Долго Tassel Beaded Цвет Изјава Шарм Џемпер Синџир Ѓердан Жените Мо

Pendant Големина : 3.4*5.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 30 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета и

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

МатеријалБисер;каменБисер89mmКамен8ммСтилКласиченДолжина50cmБојаБела;зеленаТежина46gШарм бел компир сла

Ѓердан ID : 6321 25% ПОПУСТ парче 4.98 100 25% ПОПУСТ парче 4.98 100 40% ПОПУСТ парче 4.60 100 25% ПОПУСТ парче 5.11 100 25% ПОПУСТ п

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик Злато Шарм Бар Pendant Ѓердани За Жените Геометрија Тенка Лента

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако ви треба други синџир, ве молиме оставете порака во ред,

Please wait...