0
clear
  • SUNKIA 2 парчиња/Многу T10 LED Сијалица Canbus W5W 194 168 Внатрешни работи, Надворешни КОЧАН LED Светло Silcone Авто Филамент Светилка 12V Бело/Црвено/Сино
  • -20%
  • -20%
SUNKIA 2 парчиња/Многу T10 LED Сијалица Canbus W5W 194 168 Внатрешни работи, Надворешни КОЧАН LED Светло Silcone Авто Филамент Светилка 12V Бело/Црвено/Сино

SUNKIA 2 парчиња/Многу T10 LED Сијалица Canbus W5W 194 168 Внатрешни работи, Надворешни КОЧАН LED Светло Silcone Авто Филамент

DEN 104.64
DEN 84.00

Достапност
Производот е достапен


База : T10/W5 W/194 Боја : Бела Сина, Зелена Црвено Жолта Розова и Мраз Сина животниот век : 50.000 часови Работен напон : DC 12 V Работна температура : -35 до +55 степен Карактеристики : 1. Висок Интензитет, долготрајни. 2. Еколошки и заштеда на енергија. 3. Ниска Топлина. 4. Лесно да се инсталира, само Plug & Play. 5. Директна замена на старите светилки со вжарено (без жици). 6. Брза реакција. Пакетот Вклучува : 2 x T10-КОЧАН-SILCONE-CANBUS-LED СИЈАЛИЦА

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Виолетова
Тип На Објект:
Царинење Светла
Wattage:
High Power
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Објектот Тежина:
10G
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Бренд Име:
SUNKIA
Име На Модел:
CB1010

Производи во категоријата

Состојба : НоваДел број : BS1 E51274 E BS1 E51274 FFitment : За Mazda 2 20112013За Mazda 3 20092013Објектот содржи : 1 x Табличка Светилк

Pls се разбере.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време Ве молиме проверете со вашиот з

Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка Ние правиме статистика, стоки пристиг

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Овие OBC Грешка Слободни T10 Оптоварување L

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукц

10 парчиња ЛЕР / Авто LED 3528 супер светло / T10 3528 28 SMD Автомобил LED / автомобил светла / Авто светлина / T10 W5 W 194 168

Опис На Производот : LED type : 4014 LEDУпотреба : Вратата светла, Над главата светла, Ракавица кутија светлина, с

2 парчиња 6 SMD Luxeon ZES Чип 80 W Супер Автомобил Светла Автоматски се Претвори Сигнал LED BA15 S P21 W 1156 CANBДен Светли

Добро Quanlity 100 Единици 6 V AC 1* 5050 SMD Јасно Круг Леќа #44 #47 Ba9s Бајонет Pinball Led Светилки За Pinball Игра Машина Делов

Обичај LED Задни Bunper на возилото Кочница Светлина Работи Светилка За Toyota Highlander 2015 Еден ПарLED Задни Bunper на

Опис На Производот1 Напон : 12 V DC2 Моќност : 12 W3 Извори на светло : 4 PCS Cree 3 W LED сијалица4 IP68 водоотпорен5...

Карактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се соберат Со 18 SMD Led диоди, ултра осветлено

Ве молиме слободно да ни email. Ние сме добредојдени и среќен ако имате било какви прашања, проблеми или пр

10 парчиња Автомобил Оптоварување Страна Светло Бела LED КОЧАН 6 SMD T10 Царинење Крушка Светилка Авто Извор

1 Напон : 10 V30 V DC 2 Моќност : 6 W 3 Извори на светло : вкупно 6pcs Супер LED ( 1 Watt секој LED светло) 5 11 флеш моделот се

Please wait...