0
clear
  • Топла продажба 8 лица гумени летање банана-брод лебди летање риба брод вода опрема една цевка гумени вода towable
  • -20%
  • -20%
Топла продажба 8 лица гумени летање банана-брод лебди летање риба брод вода опрема една цевка гумени вода towable

Топла продажба 8 лица гумени летање банана-брод лебди летање риба брод вода опрема една цевка гумени вода towable

DEN 22800.00
DEN 20976.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе започне производство по приемот на 50% депозит.Популарен кај возрасните, Океанот,воден парк, базен, езеро& морскиот брег и така натаму
Овие гумени банани чамци применливи за океан,езера,воден парк и други водни површини. Ние ќе се направи/ослободување на пратката и испрати вас, документи за испорака по приемот на остатокот за плаќање.3 m Страна Цевка или прилагодени
MOQ
1pc
Логото
Може да се прилагоди
Плаќање
Депозит од 50%
Воздушна Пумпа
За вашата опција.9 мм ПВЦ материјал
3. Ние ќе ви даде најдобра цена со детали.
Нашата компанија е основана во 2007 година и ние сме многу од областа на сите видови на Гумени производи, како што се гумени водни паркови, гумени шатор, bungee замокот, итн.
Топла продажба 8 лица гумени летање банана-брод лебди летање риба брод вода опрема една цевка гумени вода towable
Производ Слики
Бренд
GANSI
Материјал
На 0,9 мм ПВЦ vinly церада
Големина
6.9 милиметри дебелина(32oz) трајни комерцијални одделение ПВЦ мушама. За повеќе и повеќе информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.6 m Цевка*0. Ве молам изберете на кој гумени предмети што треба, цел количество и сите посебни барања, ако имате.
Фото повеќе
0. Покрај тоа, имаме добар по продажба на служи за да се направи нашите клиенти задоволни.
Употреба
Вода Towable спорт, вода игра, игра плажа. Со нашите супериорен квалитет и конкурентна цена, многу познати претпријатија дома и во странство да се воспостави долго-рок пријателски деловен однос. Засилен ленти и внатре и надвор од заварување шевовите прават производи е подобро airtightness и потрајни.
Сите производи се 100% квалитетни тест пред пратката, било кој квалитет на прашањето ќе бидат заменети 100% слободен целосно.Комерцијални одделение и трајни производи за 0. Сите наши производи ќе се врши увид пред пратката
Нашите предности на техника :
1. Ние ќе направиме квалитет и се земе слики на вашата потврда за проверка, ако која било модификација е потребно. Супериорен Квалитет И Прифатлива Цена;
2.
Додаток
Поправка комплет.Погодност на инсталација
2. И сите производи може да се прилагоди. Ние може да ви обезбеди со воздушна пумпа сертифицирани од страна CE или УЛ, 110 V или 220 V. Одличен Дизајн и Прекрасен изглед;
3. Издржливи, атрактивни, безбедно, водоотпорен и животната средина загрижени
4.
Пакет состојба
Производот ќе бидат спакувани во церада торба со комплет за поправка вклучени. Издржливи, атрактивни, безбедно, водоотпорен и животната средина загрижен;
4.Со CE/UL воздушна пумпа,силна 0. Стоката може да бидат вратени или ре-произведени ако има квалитет проблем кога клиентите добиваат објектот. Ако се потврди нарачката, ние ќе се направи Proforma Фактура со нарачка и плаќање детали.

Кон својствата

Големина:
6.4mL 1.2mW
боја:
Жолта
Бренд Име:
GANSI
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Број На Модел На:
QDB-001
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Тип:
летање банана-брод
Големина:
6.4mL*1.2mW*0.6m Tube*0.3m Side Tube
боја:
Сина и Жолта
Додатоци:
Поправка Колекции
Гаранција:
3 Години
Употреба:
Море, Базен, Вода
Олово Време:
Предаден во 7 дена по уплатата.
Воздушна Пумпа:
CE/UL
Материјал:
На 0,9 мм ПВЦ
плаќање:
Т/T, Western Union, Paypal, Парични
Име на производ:
гумени летање банана-брод

Производи во категоријата

2m или изберете Материјал : 0.Нашата продавница продава на сите видови на гумени производи,меур фудбалска

9 милиметри високо квалитетни ПВЦ церада, која е вода доказ и оган retardant се сретне со ASTM, BS7837 (British standard), EN71

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Што гарантира постојат?A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот поsaleservice ризик и бесплат

Божиќ Оркестарот 1.8 m / 5.9 ft Мавтајќи Рака Татко Божиќ Гумени Дедо Мраз Божиќ Отворено Божиќ Декорација за

Превозот Совети1.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викенд

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Гумени вода брануваа за продажба,гумени вода лебди,вода скокови Материјал ПВЦ церада (вода доказ и оган

Вода Брануваа 2 M со Дијаметар од 0.6 мм ПВЦ Гумени Круг Брануваа Склад Цена Гумени ИграчкиСпецификации : М

Но, тоа е повеќе удобен и брз.Сите ваши информации се добредојдени ви благодариме за вашиот вид разбирањ

Нашите материјал е водадоказ и оловослободни.56'(2м) тунелот, голем простор за семејството кампување, 4~6 л

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Божиќ Оркестарот 1.8 m / 5.9 ft Мавтајќи Рака Татко Божиќ Гумени Дедо Мраз Божиќ Отворено Божиќ Декорација за

Совети1.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.2 м дијаметар за возрасни и деца.Поројниот дож

Бесплатен Превозот 4m Јасно ПВЦ Голем Снег снежна топка со Елка Позадина Рекламирање Изложба Отворено С

Еден надува спреј кабина структура Ние ќе ви помогнеме да го поправи производот, во рамките на своите це

Comptitive Предност : Конкуренција, ние имаме многу стилови.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисо

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

: )Ако сте од Бразил ,можете исто така да поставите цел,само треба да се забелешка вашиот CPF Број или CNPJ б

отворено фудбалско игралиште гумени фудбалски терен / гумени фудбалскиот терен / гумени фудбал полеЗа

Како што се вода totter, санта мраз, вода брануваа, аква планирам и така натаму.Најчесто поставувани ПРАШАЊ

Што може да се плати од страна на T / T, Western Union,Paypal.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Please wait...