0
clear
  • Универзална активност прилагодливи Призмата пакет AK10
  • -20%
  • -20%
Универзална активност прилагодливи Призмата пакет AK10

Универзална активност прилагодливи Призмата пакет AK10

DEN 2411.52
DEN 2171.00

Достапност
Производот е достапен


Универзална активност прилагодливи Призмата пакет AK10

Кон својствата

Број На Модел На:
AK10
Бренд Име:
QASE
Обликот:
Неправилната Форма
Агол Толеранција:
Никој
Рамност:
Никој
Материјал:
Метал
Димензија Толеранција:
+-0.2 mm

Производи во категоријата

Замена Нерѓосувачки Челик Призмата Мини Пол Точка 1 / 4" Нишка оваа челична каросерија замена точка одго

BP02 C Recharger Батеријата За Pentax Геодетски Инструменти Батерија Тип : НУМЗ 6.0 V 4200m Ah

Бидејќи вкупниот станица за висока прецизност инструменти, па продавачот пред испорака на опремата е с

100% сосема нов и висок квалитет на Истражување на рефракција и дисперзија на светлината Покаже виножито

добро призма за наставаиграчка за децависок квалитетСтрана Должина : околу 1.2 инчи / 3cmПризмата Должина

7.4 V 1400m Ah BL1400 батеријата За HiЦелни RTK GNSS GPS V8 V9 Серија GPS V8 V9 V10 RTK GPS Напон : 7.4 V Капацитет : 1400m Ah

Една Призма со Торба за вкупно станицаИнформации : Сосема Нов Една Призма w / Перница за вкупно станица а

НОВИ 360 степени Мини Призма со 4 столбови за вкупно станици висок квалитет на Техничките спецификации : 36

Карактеристики : Направи Виножито од страна на Рефракција Лесно Тоа произведува виножита користење на

добро призма за наставаиграчка за децависок квалитетСтрана Должина : околу 1.2 инчи / 3cmПризмата Должина

Име; физички оптички призмата Материјал; оптичко стакло Големина; 150 * 30 * 30мм

Новиот Сингл Призмата w / Перница за вкупно станица анкетирањеЕфективна дијаметар : 64mmВисока Прецизнос

BP02 C Recharger Батерија Полнач За Pentax Геодетски Инструменти 1.BP02 C Апарат за полнење за на PENTAX .Вкупно Станица 2

360 Degree Мини Призма Со 4 Столбови За Leica Topcon Sokkia Nikon Вкупно Станици360°Мини Призма со 4 столбови за Вкупно Ста

НОВИ 360 степени Мини Призма со 4 столбови за вкупно станици висок квалитет на Техничките спецификации : 36

Please wait...