0
clear
  • СОПИРАЧКИ дијамант везови Блескав цвеќиња дијамант сликарство крстот бод занаети дијамант мозаик комплет полн плоштад везана дома декор
  • -20%
  • -20%
СОПИРАЧКИ дијамант везови Блескав цвеќиња дијамант сликарство крстот бод занаети дијамант мозаик комплет полн плоштад везана дома декор

СОПИРАЧКИ дијамант везови Блескав цвеќиња дијамант сликарство крстот бод занаети дијамант мозаик комплет полн плоштад везана

DEN 1663.68
DEN 1081.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на Слика рачно изработени Продавница
Добр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работы
СОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајн
Уживајте во вашиот среќен шопинг 20 X30cm X2 20 X40cm X2 25 X50cm X2 25 X60cm X2 Бренд име : СОПИРАЧКИ Апликација : home/хотел/канцеларија декорација & подарок Дијамант тип : Плоштад полн Дијамант За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно дијаметар на дијамант : 2,5 mm Ние се продаваат на добри производи,квалитет, преку строга проверка,ние секогаш го избере најдобриот вежба и платно за најдобрите клиенти,ние знаеме дека клиентите заврши на фина работа е многу тешко,СОПИРАЧКИ волја за вашиот работи изберете парична Казна материјал, ќе биде вашиот совршен работи на партнери, ви Благодариме за вашата поддршка за СОПИРАЧКИ
Дијамант сликарство објект s вклучуваат : Пакување кутија, вежба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, везени крпа, вентил торба. Убава пакување : Силна тетрапак пакување, заштита на вашите производи да бидат оштетени за време на испорака, ве молиме слободно да се купи. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај,
Празници и сл причина,понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи.
Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено,
контактирајте со нас веднаш,ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.

Кон својствата

Големина:
20302 20402, 25502 25602
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Мулти-слики
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No

Производи во категоријата

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти DIY дијамант привлече лично

ПОЛН Круг / Плоштад Дијамант везови diy дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација сл

Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информаци

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот про

Модерната едноставна уште живот цвет 5d diy дијамант сликарство дијамант налепница, дома дневна соба деко

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.П : Може ли да се направи ди

тоа само ќе ве однесе 1 минута, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5 ѕвез

Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, тридимензионални чувство посилно.П : Колку

Посетете Ја Нашата ПродавницаДијамант colth големинаDefintion СликаПроизводството Чекори1, Отворете ја кутиј

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн круг вежба ( ако са

3 D DIY Везана Дијамант Везови Цртан филм Икона Дијамант Сликарство Крстот Бод мечето Шема Rhinestones Уметност

5 D целосна опрема дијамант вез за полнење моделот на дијамант слика мозаик мушка слика на rhinestones,камен &

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот про

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

не квалитет проблем) DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклуч

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

Ајде да го реши проблемот со вас ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак на п

Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја Дијамант Додаток Ус

забелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка Б Ова не е завршена слика, што треба да го направите тоа с

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.Ве молиме да се уве

Please wait...