0
clear
  • 50 компјутери БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Мода Занаетите E - Ткаени Headband 5 Стил 124 Бр.
  • -20%
  • -20%
50 компјутери БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Мода Занаетите E - Ткаени Headband 5 Стил 124 Бр.

50 компјутери БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Мода Занаетите E - Ткаени Headband 5 Стил 124 Бр.

DEN 2054.40
DEN 1746.00

Достапност
Производот е достапен

Тие се со висок квалитет и удобно да се носи. Ве молиме видете на сликата.
~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава мода headbands.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на No.
На пациентот headbands се направени од 2/8", 3/8" grosgrain лента. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Дијаметар мерка за 4. Во случај дека враќањето е барање, pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на headbands.5-5 инчен и широчината мерка за 6/8" инч. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Ние сме, исто така, сериозен продавачот, ако има било каков проблем,pls првиот контакт со нас пред да го оставите вашите повратни информации, ние секогаш ќе ги направи сите напори да се направи сте задоволни со цел, ви благодарам многу!
.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
Предности
1. Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас.
Можете да изберете слободно Headbands од Бр 1 - Бр 124 како на сликата покажува.
Повратни информации
Ние го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас, кога ќе се потврди на плаќање, pls се чувствуваат слободни да ја напуштат повратни информации, така што ќе го направите подобра услуга.Ве молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница. од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во посебна e-mail. Ние сме производител на косата додатоци, Ако клиентот има стил, но не шоу на нашата веб страница,контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографијата , ние ќе го направи бесплатен примерок за вас и тогаш покаже мостра слики да ти
2. Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката
5.

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Пол:
Девојки
Тип:
Косата Панделки

Производи во категоријата

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење.Симпатична меки топката декориран

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава снегулка коса лакови.На снегулка лак е д

~~ Треба да знаете овие важни работи : 1pack=10yd 3.3 cm Бран Форма Чипка Скриј Лента за Жените Clothig Еластична Пле

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Жените Фенси Пердув БЕЛА убави

20 Pcs / Многу Бебе Девојки Двоен Лак Headband Bowknot Headbands Бебе Коса Додатоци за Деца венчиња Цвет Полиестер Headbands

Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped Фото Probs !! Или Партија .Бесплатен Превоз

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење,не е лесно да падне.Симпатична мач

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќ

Пакување : 1 Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.Замена е прифатена ако објектот е не

Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Може да очекувате вашиот цел да се обработуваат и се исп

100% Нов Материјал : Ткаенина Бои : 18 Бои како сликата Лак Големина : 12 3.8 cmПакет содржи : 500 компјутери...

започнетекрајот1.Meterial : памук ,полиестер 2 Големина : headband : Baby3.15 x x x x x 15inch ,monther : 3.15 x 18 инчен 3.Тежина : 50 g / se

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери 2.75" 3" убава 2 Ѕвонење Двојно ABC коса лакови .Се

Оваа ставка вклучува 10 парчиња од 3 инчи коса лакови со клипови Ако ви треба 10 парчиња во различни бои, ве

Спецификации : Пол : Бебе девојкиПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер+БисерШаблон Тип : ФлоралниВо

20pcs / Многу Бутик Лента Rib Точки Лак за Коса Клип Barrettes Бебе Коса, Шноли Лакови Девојки Клипови Diy Деца Коса

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Д

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Нова Пристигнување повеќе Бои C

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 79.99САД $ 34.99САД $ 74.99САД $ 3.99САД $ 1.1САД $ 7.99САД $ 1.99САД $ 2.79САД $ 23.99САД $

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 100 Компјутери убава мода headbands.На пациентот headbands се направе

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 32 Компјутери убава korker Коса Поклон Овие коса лакови се сопс

и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 1721 покажува,еднакви на НАС големина 7.П : Што добив е разл

Повратни информацииНие го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас,

Рачно изработени Страна Селтик Јазол Headband корејски Braides Глава Заврши Еластичен Извртени Hairband за Жени и

Големина : ги собере сите возрасниМатеријал : кадифеБоја : како на сликаПакување : 1pcs еден polybag Висок квал

Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Плаќањето мора да се изврши во рок о

100% Нов Материјал : Памук ткаенини Бои : 12 Бои како сликата Пакетот вклучува : 12 компјутери.Варијации на б

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Тие беше шалче со Пе

Please wait...