0
clear
  • Бесплатен превозот TDA7565 ZIP
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот TDA7565 ZIP

Бесплатен превозот TDA7565 ZIP

DEN 1562.88

Достапност
Производот е достапен


Превозот :
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор). Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Ако ни e-mail и не го слушнете одговорот, ве молиме ils ќе се одговори во рок од 24 часа. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Времето за испорака е прибл.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.
Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Јас ќе го стори истото за вас. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни
Празник) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации .
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга.
За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо.Добредојдовте во продавница
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay,
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .
Но, превозот цената и осигурување не се враќа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели, ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
Контакт :
Сите ema Please остави порака во Трговијата Менаџер. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.

Кон својствата

Број На Модел На:
TDA7565
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
ZHONGXIANGTAI

Производи во категоријата

Descript јони : EASYA Гроздобер Антички Сребрен Опашот на Косата Клипови Накит За Жените Мода Кристал Кристал P

1)Дизајн со Двојна кука и јамка fastener на назад.2)Вграден во пена памук, ефикасно заштита на лактите и колен

И купувачот мора да го плати превозот цена на вратени предмети.Ако објектот има никакви проблеми кога ќ

1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние см

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе ви ја испратиме стоката в

50 парчиња од било дебелина (0.46 / .71 / 1.0 mm) и било 5x10 компјутери дизајн избори.Можете или да контактирате с

Оригиналниот Напојување Адаптер За Nintend 3 DS LL / XL AC Адаптер Влезен Напон~220 V Одговара За ДСi / DSi XL / DSi LL / 3 DS /

50 парчиња од било дебелина (0.46 / .71 / 1.0 mm) и било 5x10 компјутери дизајн избори.Можете или да контактирате с

Please wait...