0
clear
  • 2012-2015 K2/РИО ABS Пластика Unpainted Буквар Автомобил Стил Спојлер+Светло за KIA K2/РИО
  • -20%
  • -20%
2012-2015 K2/РИО ABS Пластика Unpainted Буквар Автомобил Стил Спојлер+Светло за KIA K2/РИО

2012-2015 K2/РИО ABS Пластика Unpainted Буквар Автомобил Стил Спојлер+Светло за KIA K2/РИО

DEN 1948.80
DEN 1754.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Спојлери
Објектот Ширина:
20inch
Име На Модел:
KIA К2
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
90inch
Kia Модел:
Рио
Рио-Година:
2013,2015,2014,2012
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Поставување на Возило:
Автомобил опашка багажникот
Објектот Висина:
10inch
Специјални Функции:
Најубаво украсени
Модел Година:
2012-2015
Објектот Тежина:
2.5kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Производителот Дел Број:
NO
Поставување на Возило:
купи назад да се направи боја

Производи во категоријата

Бренд Нови Спортски Одделение Интензитет Пресврт СТП Направени Unpainted Заден Спојлер на Багажникот Багаж

2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated 2015 Година За Ауди R8 Spyder Конвертибилна 2Врата 4 V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2014 Го

( Освен некои земји и APO / FPO ) .Воведувањето на карбонски влакнаЈаглерод пофини е исклучително силен и мал

V12 ГАС SOHC Turbocharged За МерцедесБенц S500 2011 База Седан Со 4 Врати 5.5 L 5513 CC 336 Cu.5 L 5461 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес

Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие.Мала количина цел ќе ги користи силн

E, УгандаПлаќање· Ние го прифаќаме Paypal како метод на плаќање· За повеќе купувањето, ве молиме барање фак

Овој производ е : M5 Стил на Карбонски влакна Водови Спојлер 5Серија 520i 535i F10 F18 Одговара За BMW Место на Поте

Бренд Нови Спортски Одделение Интензитет Пресврт СТП Направени Unpainted Заден Спојлер на Багажникот Багаж

Бренд Нови Спортски Одделение Интензитет Пресврт СТП Направени Unpainted Заден Спојлер на Багажникот Багаж

ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1 Ние сме производител кој произве

Сите ред ќе испрати да зона 16 од EMS, купувачот од зоната 79 или друга земја pls не контактирате за дополните

Please wait...