0
clear
  • EZ Револуција кертриџ тетоважа игли #10 (0.30 mm ) Медиум коси 3,5 мм Круг Лагер за систем машина 20 парчиња /многу
  • -20%
  • -20%
EZ Револуција кертриџ тетоважа игли #10 (0.30 mm ) Медиум коси 3,5 мм Круг Лагер за систем машина 20 парчиња /многу

EZ Револуција кертриџ тетоважа игли 10 (0.30 mm ) Медиум коси 3,5 мм Круг Лагер за систем машина 20 парчиња /многу

DEN 720.00
DEN 648.00

Достапност
Производот е достапен


Ви благодариме за повлекува Buy4now Телото Уметност Продавница
EZ Револуција кертриџ тетоважа игли #10 (0.30 mm ) Медиум коси 3,5 мм Круг Лагер за систем машина 20 парчиња /многу
Компатибилен со СИТЕ EZ кертриџ систем машини и костец. 100% за еднакви можности Гас Sterilized и поединечно пакувани. Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик. Медицински степен на пластични совети. 20 Игли по кутија. Над 100 конфигурации на располагање. - Дополнителни Долги Коси. 1. Безбедност мембрана внатре во системот. 2. Светлината јасни бои совет тело - подобра видливост. 3. Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста. 4. Маг криви совет на крајот за полесно кривина. 5. Точно одговара за игла групи во секое време. 6. Мазни рабови се елиминира дополнителни traum a.
#10 bugpin 0.30 мм , Средни коси 3-3.5 mm ,
3,5,7,9 #10

Кон својствата

боја:
RC1003RLB, RC1005RLB, RC1007RLB, RC1009RLB
Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Круг Лагер
Име:
EZ револуција кертриџ игли круг лагер М-коси
Големина:
#10 bugpin 0.30 mm
Големина 1:
Медиум коси 3-3.5 mm
Количина:
20pcs/многу

Производи во категоријата

EZ Револуција кертриџ Тетоважа Игли #12 (0.35 mm) Кертриџ Криви / Круг Магнум(CM / РМ)за тетоважа машини и костец

Кристал Мастило Носители Боја, пигмент чаши носителот пигмент рек трајна шминка пигмент првенствоОпис

Нова пред Месинг Контакт Обврзувачки Контакт Завртка за Тетоважа Машина Тетоважа на Машински ДеловиНи

Бесплатен Превозот Професионални Портокал Црна Круг Тетоважа Машини за Напојување Мини Рамна Нога Switch

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи Продавница!Расположливиот EZ Тетоважа & Трајна Шминка Пи

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи Продавница!EZ Револуција Тетоважа Кертриџ Игли 3,5 мм Сред

Врвен Квалитет тетоважа машина Кертриџ Зафат Алуминиумска цевка Направена од Технолошки Кертриџ Игла S

3 D Модел на Главата Деинсталирање за Трајна Шминка Практика Глава, со Очи & УснаМодел Бр.CTT005 Трајна Шмин

Трговија На Големо Цена Од Не ' Рѓосувачки Челик Нога Се Префрлите На Возилото Тетоважа Клип Кабелот За

Нови 500pcs Бела Пластика Расположливиот Трајна Шминка Веѓа Усна Тетоважа Пигмент Сад Прстен Мастило Прве

modname=ckeditorТетоважа Прирачник Пенкало Колекции Трајна Шминка Веѓа Усна Microblading 3 D Везови Феникс Модел со 10

Професионални Трајна Шминка Додатоци7 V Адаптер *2,5 MMEuropeas стандард

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Помош почетници брзо да се подигне нивото на тетоважаСи

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Помош почетници брзо да се подигне нивото на тетоважаСи

започнетекрајотдобредојдовте во мојата продавница! Карактеристики : Нова Тетоважа Пракса Кожата висок

5pcs Висок квалитет 150 MM Двојна Скала Пластични Caliper Vernier Студентите Експериментални Мини Мерење Алатка Сп

А & D Анти Лузна Тетоважа Aftercare Крем за Веѓа и УснитеОписсе лекува брзо*се задржи влагата*без лузна, без пр

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавницаКлипот Собранието со Камери Собранието За Hummingbird Ро

Мини Големина 10pcs 30ml Пластични Пресврт Капа Празни Тетоважа Мастило Пигмент Јасно Проѕирно Шише Тетова

Тетоважа На Машински Делови Напред Контакт Обврзувачки Пост Сет Со Knur Тетоважа & Телото УметностНие при

50 PCS 14 Pin Рамен Ножеви за Прирачник за Трајна Шминка Веѓа Пенкало Еден Пакет бесплатен превозотПРОИЗВОД

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи Продавница!EZ Нова Револуција Игла Кертриџ Долги Коси #10 B

картон Производ Вовед : Зелен сапун природен сапун, чисто растително масло, glycerol, етанол и лаванда масло

1pcs Алуминиум Легура Тетоважа Спреј Шише 360ml Тетоважа Чистење Алатки За Тетоважа Снабдување со Трајна Шм

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Помош почетници брзо да се подигне нивото на тетоважаСи

modname=ckeditorТетоважа Прирачник Пенкало Колекции Трајна Шминка Веѓа Усна Eyeliner Microblading 3 D Везови Феникс Модел

Карактеристики се лекува брзо да се задржи влагата без лузна, без промена на бојата Апликации : За по веѓ

Please wait...