0
clear
  • 9Pcs Cr-V Точка L-тип Хексадецимален Клучеви T20-T50 Хексагонални Spline Клучеви Хексадецимален Копче Spanner Ален Клучните Алатки за Рака
  • -20%
  • -20%
9Pcs Cr-V Точка L-тип Хексадецимален Клучеви T20-T50 Хексагонални Spline Клучеви Хексадецимален Копче Spanner Ален Клучните Алатки за Рака

9Pcs Cr-V Точка L-тип Хексадецимален Клучеви T20-T50 Хексагонални Spline Клучеви Хексадецимален Копче Spanner Ален Клучните Алатки

DEN 527.52

Достапност
Производот е достапен


1 modname=ckeditor

Кон својствата

Бренд Име:
Мејсон Занатски
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
L-тип Хексадецимален Клучеви
Тип:
Хексадецимален Копче
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Двојно Крајот,Мултифункционални
Големина:
T10-T50

Производи во категоријата

Мини 1 / 4 Главата Шрафцигер Пол 6.35 mm Внатрешен Хексагонални Ratchet Штекер Клуч со Двојнараководител Дома А

Процес на преработка : позлатаПроизвод облик : клештиВе молиме изберете во зависност од сликата ќе се пр

Карактеристики : Може да се расклопуваат различни форми ореви, завртки, куки, заостануваат навртки, и гр

Milda 500mm Multitool Универзален Клуч Црна Гума Рака Прилагодливи Spanner За Секоја Форма Настроената Алатка Автом

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Поради различни царинска политика,за жал ние Не сме Одговорни За Царинење.ако се јави итна потреба од на

Овој производ ниски цени, широко апликација, но точноста во целина За помалку прецизност средина може д

Хексадецимален Копче9 ВО 1 Топката Главата Хексадецимален Клуч Клуч Сет Долго ТипКарактеристики : 9 хекс

Нова Универзална 16mm Тсе Справи со Искра Ракав Штекер Клуч со Пролетта и Поцинкуван Површината за Автомо

Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања как

Во живо Брзо ratchet клуч / dual крајот Слива клуч користат во фабрики, машини за производство, возило за одрж

Употреба : За прицврстување или расклопување на големите метални цевки делови за инсталација на гасово

0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.1%Совет

1Answer : ___________________________ NOTE : Други големина, ве молиме овој линк за да купат :

* 4 Инчен Професионални Прилагодлив Клуч Spanner Рака Алатка* Здрав тело зголемување на силата, карактерист

Изграден на висока јачина хром moly челик за дополнителна издржливост Флексибилни 360 степени ротирачки к

Материјал : алуминиум Боја : Црна Опис : Големина 64.5 мм Број на флејта 14 Вози 3 / 8"Карактеристики : 1...

2 Во 1 12 Инчен Прилагодливи Метрички Појас Клуч со Не се лизга Гумени Рака и Висок Јаглероден Челик се Спр

JAKEMY Универзален Клуч Сет Хромvanadium Хексадецимален Копче Ален LКлуч Хексагонални Механичар за Поправка о

Бренд новиГолемина : прибл 283cmБоја : како на сликата покажува1 / 4" вози вртежен момент клучLockable зафат за т

Опис : Материјал : Пластични(рачка)+Поцинкуван Боја : Жолто+Златна Одговара за : Џек Забелешка : За поддршк

12477Карактеристики : Полиран легиран челик.Добро триење перформанси и ' рѓа превенција.Флексибилна глава

ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат Ако имате посебни барања,ве молиме конт

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Хром vanadium челик Боја : како што е прикажано на сл Штек

Т справи со топката крајот ален хексадецимален клуч клуч spanner рака алатка 10~14mm

Please wait...