0
clear
  • Olaru Satr Накит Кристал Голем Пад Геометрија Ѓердан Ѓердани Топла Бохемија Bijoux Макси Изјава Јака Ѓердан Подарок Топла
  • -20%
  • -20%
Olaru Satr Накит Кристал Голем Пад Геометрија Ѓердан Ѓердани Топла Бохемија Bijoux Макси Изјава Јака Ѓердан Подарок Топла

Olaru Satr Накит Кристал Голем Пад Геометрија Ѓердан Ѓердани Топла Бохемија Bijoux Макси Изјава Јака Ѓердан Подарок Топла

DEN 205.44
DEN 164.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
olaru
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
FL42
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
како фото
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како фото
Dropshipping:
Yes
Пакет:
Opp Кеси
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Потекло:
произведено во Кина
фабрика:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX
Стил:
Ѓердан neckalce
Тежина:
57g
Големина:
Chain long 47CM

Производи во категоријата

Материјал : Алуминиумски + Нето ЈажеТежина : 70 ГрамаГолемина : Периметар : 48+7cm , Pendant : 2.5 cmБоја : Златна , Црн

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел износот е над

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Имаме и други ѓердани,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата тогаш купи!!!Имаме и други ѓердани,

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јас

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит школка цвет ѓердан Топла Розова Мајка на бисер кожа ѓердан ѓе

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Тиркизна Слатководни shellf со бел бисер Цвет З

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

БОЛО0049 Нови Пристигнување Змија Змеј Боло Вратоврска Steampunk Антички Змеј Вратот се Врзува Гроздобер Нак

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Бисер кожа ѓердан седум мешавина боја мајка

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Мода Бисер кожа ѓердан мајка на бисер рачно и

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Класична Црна мајка на бисер Кристал 7 цвет ѓердан на кожа зав

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Темно Виолетова Кристал рачно изработени Ст

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Зелена Мајка на бисер, и жолта cultrue кожа заврш

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит кожа бисер накит пурпурна барок мајка на школка цвет ѓерданЦе

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Убава Бела ЧЕТКА Цвет Ray Ѓердан Заврши Ѓердан

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Please wait...