0
clear
  • 14pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи за Полнење за Сатурн Outlook 2007 2008 2009
  • -20%
  • -20%
14pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи за Полнење за Сатурн Outlook 2007 2008 2009

14pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи за Полнење за Сатурн Outlook 2007 2008 2009

DEN 1055.52

Достапност
Производот е достапен


X-СВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Ние само го користите врвен квалитет на led. Ние тестирани многу различни доведе во пазарот,пред година на 2016 година,ние работиме со 5050 Led диоди,но сега имаме најновата led технологија,ние конечно се користи Mirco-Smart ™ 5630 led јас nstead на 5050 ПРЕДВОДЕНА од година на 2017 . 3x посветла од 5050 SMD.Ви даде повеќе!
14pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи за Полнење за Сатурн Outlook 2007 2008 2009
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела Долг живот достигнува до 50.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
Пакетот вклучува :
4x LED Мапата светлина
4x LED Вратата Светлина
2x LED Табличка Светлина
4x LED Резервни Светлина
3x Инсталирање Алатки

Кон својствата

Емитуваат Боја:
мраз сина, бела
Бренд Име:
Ла MaxZa
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.3kgs
Име На Модел:
LED Внатрешни работи Светлина комплет
Wattage:
High Power,3x Brighter
Lumens:
2400Lm
Тип На Објект:
Светлата За Читање
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
функција 1:
5630 Висока Моќност xenon бела led чип
Карактеристика 2:
Супер посветла,3x Brither од вашата оригинална сијалица
функција 3:
Секој место доаѓаат со мала торба и лебл,многу корисно за инсталирање
карактеристика 4:
Доаѓаат со 2 бесплатно инсталирање алатки и еден пар бели ракавици
Карактеристика 5:
1 Година полна гаранција
Функција 6:
Целосна внатрешни работи комплет,вклучително и на секое место
Карактеристика 7:
долг животен век
Модел и Година:
Сатурн Outlook 2007-2009

Производи во категоријата

Ве молиме слободно да ни email. Ние сме добредојдени и среќен ако имате било какви прашања, проблеми или пр

Посебни пред го исчистите леќите дизајн за LED светло се шири надалеку Ние нема да снабдувањето било по п

1156 BA15 S P21 W R5 W 1250 LM LED Сијалица Автомобил Магла Светлина Опашка Возење Светилка светилки drl Ден Runnight Обрат

Опис На Производот : LED type : 4014 LEDУпотреба : Вратата светла, Над главата светла, Ракавица кутија светлина, с

Состојба : НоваДел број : BS1 E51274 E BS1 E51274 FFitment : За Mazda 2 20112013За Mazda 3 20092013Објектот содржи : 1 x Табличка Светилк

Честитки ви Благодариме За ја Видите Оваа Страница, Која Можеби Ќе го Изберете Вашиот Корист Производ Т

2 парчиња 6 SMD Luxeon ZES Чип 80 W Супер Автомобил Светла Автоматски се Претвори Сигнал LED BA15 S P21 W 1156 CANBДен Светли

10 Pcs T10 9 SMD 5050 CANBsmd DC 12 V Грешка Слободни 9led 194 168 192 W5 W Автомобил LED Светло Внатрешни работи Светилки Оптовар

Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот Превозот Информации : Ние испрати Кин

Технички детали : Напон : 12~14 V DCБоја : белаLed чип : 6*5630smdLiftspan : 65,000 часаПриклучок тип : T10 w5w 194 501Употреба : шир

2x Висока Моќност 30 W КРИ Чип T20 7440 W21 W Авто LED Светилки за во Автомобил Обратна Светлата се Претвори Сигнал

Големина : 31 MM / 36 MM / 39 MM / 41 MM (Ве молиме изберете вистинската големина ти треба) Боја : Бела Напон : DC1230 V

Комплет од 10 Lampada База 69 5leds 5050 Xenon Торпедо Farol Frete* Кор Azul* Led Azul Супер Brilho (tipo xenon)* Voltagem 12 V* Vida útil 50.000 Horas!* Baixís

Добро Quanlity 100 Единици 6 V AC 1* 5050 SMD Јасно Круг Леќа #44 #47 Ba9s Бајонет Pinball Led Светилки За Pinball Игра Машина Делов

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата email или жалба до нашата у

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукц

Please wait...