0
clear
  • RDX стил За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 VII MK7 карбонски влакна задните покривот багажникот спојлер крило 2014~ година (не за GTI и R)
  • -20%
  • -20%
RDX стил За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 VII MK7 карбонски влакна задните покривот багажникот спојлер крило 2014~ година (не за GTI и R)

RDX стил За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 VII MK7 карбонски влакна задните покривот багажникот спојлер крило 2014~ година

DEN 7084.80
DEN 6376.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Спојлери
Фолксваген Модел:
Голф
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
2014-2016
Објектот Должина:
90inch
Голф-Година:
2015,2014
Објектот Тежина:
3.5kg
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
mk7
Поставување на Возило:
Автомобил опашка багажникот
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Висина:
10inch
Специјални Функции:
Најубаво украсени
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
NO

Производи во категоријата

Golf MK7 Автомобил Стил на Карбонски Влакна Задниот Спојлер Усна за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 GTI & R Покр

Овој производ е : M5 Стил на Карбонски влакна Водови Спојлер 5Серија 520i 535i F10 F18 Одговара За BMW Место на Поте

• Ако предмети кои не се во акции, тоа ќе трае 1015 дена за производство, доколку купувачот не може да чека,

0 L 1984 CC 121 Cu.Создадете нова икона изглед ,Одржување на возилото телото стабилност5 l4 ГАС DOHC Turbocharged за "Фолк

Бренд Нови Спортски Одделение Интензитет Пресврт СТП Направени Unpainted Заден Спојлер на Багажникот Багаж

Бренд Нови Спортски Одделение Интензитет Пресврт СТП Направени Unpainted Заден Спојлер на Багажникот Багаж

Pls забелешка која година на вашиот автомобил.и pls забелешка сакате верзија со рефлектор или верзија без

Поло Карбонски Влакна АвтомобилСтил, Авто Мотор Капи Опфаќа За Фолксваген Поло План За 20112015Опис1.Точка

3, П : сликарство вклучени / дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)A : Unpainted производ е priming си

Ние ги користиме ЕМС како нашиот курир обезбедувач на услуги.Многу лесно да го инсталирате, препорачува

Please wait...