0
clear
  • Бесплатен превозот 5sets KOSTAL 2pin Палење серпентина подигнат амортизерите plug 09441291 Водоотпорен Авто конектор 9441291
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 5sets KOSTAL 2pin Палење серпентина подигнат амортизерите plug 09441291 Водоотпорен Авто конектор 9441291

Бесплатен превозот 5sets KOSTAL 2pin Палење серпентина подигнат амортизерите plug 09441291 Водоотпорен Авто конектор 9441291

DEN 432.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : 5 X 2 начин женски конектор за домување и вметнете 10 X Силиконската гума кабел печати 10 X Женски терминали Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици.
Објектот слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Кон својствата

боја:
5sets, 10sets
Број На Модел На:
HD025CB-3.5-21/09 44 12 91

Производи во категоријата

0.079" 2.0 mm 24 Pin двоен Ред на IDC Конектор 2x12 Стр 24 позиција Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента КабелДирект

Модел:DJ4318 AМатеријал повеќе : месинг H62 Y / 0.5Дебелина : 0.50.8Боја : месингМинимален Пакет : 1000 КОМПЈУТЕРИ

контактирајте со нас да )Спецификации : Свежи и Висок Квалитет и Ниска Загуба !* Конектор A : FME машки прикл

2 Pin Pigtail Plug 4 D0 971 992 Автомобилски Приклучок Рог Вратило Позиција Инјектор Приклучокот За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta

Објектот слики : Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се

SMA Женски М2.5 одиш да ipx Продолжување Адаптер pigtail RG178 Кабел 7cm 10cm долгоФункција : Конектор Тип : sma женски ipx

Со Почит!Ви благодариме за вашето време и со Среќа!Авторските права од страна на Tanger 20052015 опсег : 65 ~ +165 (Ј

0.100" 2.54 mm 6 Pin двоен ред на IDC Конектор Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента Кабел вирус олеснување се Хра

10pcs 3.5 Џек за Слушалки Двеканал Стерео Rib Слушалка Штекер 6mm

RF SMA Тип Конектор SMA машки да JK Женски,Коаксијален конектор безжичен рутер Антена Нови и оригинални 3pcs / м

Модел:BX21522Материјал повеќе : месинг H65 Y / 0.5Дебелина : 2.02.5Боја : светло калајМинимален Пакет : 2000 КОМПЈУТ

Smonisia 5 Pin за Табела PC Тетратки Микро USB Полнење Податоци Моќ Џек Port Конектор 4 Fix Нога

Опис : 5 X 1 начин женски конектор за домување 5 X женски терминалиОбјектот слики : Плаќање : 1) да ја прифати

Дигитален Тестер 4 во 1 Voltmeter / Ammeter / Power Meter / Капацитет Метар 12 V Батерија Заштитник + Батеријата Преку / пон

Please wait...