0
clear
  • TIG Опрема за Заварување Заварчик додатоци/делови WP24W Вода за Ладење TIG Факел Заварување Факел/TIG Заварување Пиштол во главата
  • -20%
  • -20%
TIG Опрема за Заварување Заварчик додатоци/делови WP24W Вода за Ладење TIG Факел Заварување Факел/TIG Заварување Пиштол во главата

TIG Опрема за Заварување Заварчик додатоци/делови WP24W Вода за Ладење TIG Факел Заварување Факел/TIG Заварување Пиштол во главата

DEN 608.16
DEN 389.00

Достапност
Производот е достапен

Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. TRUSOXIN онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Барање : 1. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.
Спакуван Вклучуваат : 1* WP24 W Вода за Ладење TIG Факелот
Сите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Сите пакети со Чиле треба ПОЗНАТОТО број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. Објектите што сте ги примиле во рок од 7 дена од доставената датум. Сите пакети во Русија треба Целосен Назив(име + Средината на името + презиме). Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но вие не треба да се потврди вашиот треба внимателно! Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. APO/FPO/DPO Превозот Ние се извинуваме што P. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. сите на рудникот стока само наплати само мал дел од превозот цена,и поголемиот дел од земјата е бесплатен превозот 3. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од TRUSOXIN, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 7 дена од доставената датум. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.

Кон својствата

Број На Модел На:
WP24W
Бренд Име:
TRUSOXIN

Производи во категоријата

Барање : 1 За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред Објектите што сте ги прими

Ве молиме видете ја цената листата подолу, се направи ред и ме остави порака за кој модел број што треба,

Electrode заварување носителот 300 A Лак 2.5 Метри Кабелвисок квалитет Electrode заварување носителот Изработени о

Карактеристики : Бренд Нови 300 A electrode носителотЕргономски дизајниран за заварчик 's удобностЦелосно изо

Please wait...