0
clear
  • Природни Океанот Jaspers Круг Мазен Камен Лабава Монистра Влакно 158,10 мм За DIY Нараквици Накит Одлуки,Бесплатен Превозот трговија на Големо
  • -20%
  • -20%
Природни Океанот Jaspers Круг Мазен Камен Лабава Монистра Влакно 158,10 мм За DIY Нараквици Накит Одлуки,Бесплатен Превозот трговија на Големо

Природни Океанот Jaspers Круг Мазен Камен Лабава Монистра Влакно 158,10 мм За DIY Нараквици Накит Одлуки,Бесплатен Превозот трговија

DEN 429.60
DEN 297.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
A00149-V
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
About
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина на:
8мм 10мм
боја:
multicolor
Камен:
облик:
Круг
Должина:
15
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Материјал:
Скапоцен камен
Стил:
Објектот тежина:
За
Надворешниот Дијаметар:
8mm 10mm

Производи во категоријата

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Опис На ПроизводотМногу симпатична дрво монистраСе користи за да се направи детски брадавица клип, Ѓер

500pcs / set DIY накит одлуки Шарени Монистра Мешани Frosed Акрилик Круг Spacer Монистра 10ммБоја : случајно и се меша

Сите Наши Сребро наоди се изработени од високо квалитетни Вистински 925 Солидна Фунта Сребро,Може да се з

Чешка Семе МонистаМатеријал : стаклоГолемина : 2 / 3 / 4mmПлаќање и ИспоракаИспорака : Бесплатна испорака Ки

Околу 15*11 mm монистра 5 компјутери за продажба Цевка грутка форма монистра Титаниум кристал кварцен каме

Рачно Изработени Печатени Порцелан, Монистра, Круг, Мешана БојаГолемина : за 12mm во дијаметар, дупка : 3мм.

SKU : D201Потекло : Произведено Во КинаТип : 925 Sterling SilverТежина : 3.4 GБренд : GW парична Казна НакитБоја : ЦрвенаCUST

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Барокот Слатководни Бисер Монистра,Женска Наки

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Дали ви се брод на меѓународно ниво? Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информа

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Природни Црвени Тигар Око Круг Мушка Насоки, Un Dyed & Загрева,10 Strands / многу1 ize : за 6mm во дијаметар, дупка : 1mm;

Тип : Падна Чипови Камен Неправилен Облик Drilled Лабава Монистра Насоки за Изработка на Накит Големина Дет

Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи за

Please wait...