0
clear
  • 2 парчиња Висок Капацитет CGA-DU21 3000mAh CGA DU21 CGADU21 Камера Батеријата За Panasonic NV-GS330 GS400 GS408 GS500 GS508 MX500 PVGS90
  • -20%
  • -20%
2 парчиња Висок Капацитет CGA-DU21 3000mAh CGA DU21 CGADU21 Камера Батеријата За Panasonic NV-GS330 GS400 GS408 GS500 GS508 MX500 PVGS90

2 парчиња Висок Капацитет CGA-DU21 3000mAh CGA DU21 CGADU21 Камера Батеријата За Panasonic NV-GS330 GS400 GS408 GS500 GS508 MX500

DEN 1545.12
DEN 1081.00

Достапност
Производот е достапен

производот одговара на описот.
★ Ви благодариме за вашата поддршка !
☞ W orking часа ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
* Понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30ЧАСОТ
* Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. Нашата цел е задоволството на клиентите!
☞ Се Враќа&Гаранција
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Висок капацитет / батерија Li-ion батерија со премиум ќелија. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и ќе po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
☞ Услуги На Клиентите : ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Power Trust 2 парчиња 3000m Ah CGA-DU21 CGA DU21 Висок Капацитет "ФОЛКСВАГЕН" -VBD210 Камера Батеријата За Panasonic NV-GS330 GS400 GS408 GS500 GS508 MX500 PV-GS90 GS120 GS150 GS180 GS320 GS400
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.2 V
* Батерија Тип : Литиум Јонска
* Употреба : Камера
* Број на модел : CGA-DU21
* Тип на производ : Батерија Li-ion Батерија Пакет
* Пакет : Да
☞ Компатибилен Камера Модели :
NV-GS10, GS15, GS17 NV-GS21, GS22, GS26, GS27, GS28, GS29 NV-GS30, GS33, GS35, GS37,
GS38 NV-GS40, GS44 NV-GS50, GS55, GS58 NV-GS60, GS65 NV-GS70, GS75, GS78 NV-GS80,
GS85 NV-GS98 NV-GS120 NV-GS140 NV-GS150, GS158 NV-GS180, GS188 NV-GS200 NV-GS230
NV-GS250, GS258 NV-GS280 NV-GS300, GS308 NV-GS320, GS330 NV-GS400, GS408 NV-GS500,
GS508 NV-MX500
PV-GS19 PV-GS29 PV-GS31, GS33, GS34, GS35, GS36, GS39
PV-GS50, GS55, GS59 PV-GS65 PV-GS70 PV-GS80, GS83, GS85
PV-GS90 PV-GS120, GS150, GS180 PV-GS200, GS250
PV-GS300, GS320 PV-GS400 PV-GS500 SDR-H18
SDR-H20, H28 SDR-H48 SDR-H68 SDR-H200, H250, H280
VDR-D100, D105 VDR-D150, D158 VDR-D160 VDR-D200 VDR-D210 VDR-D220
VDR-D230 VDR-D250, D258 VDR-D300, D308 VDR-D310 VDR-D400
VDR-M30 VDR-M50, M53, M54, M55 VDR-M70, M74, M75 VDR-M95 VDR-M250 ☞ Пакет се Вклучени :
2x CGA-DU21 Батеријата
☞ Претпазливост :
※ Полнење на батерија пред користење
※ Само користи посебни држачи
※ Чувате батеријата терминали чисти
※ Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
※ Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
※ Не расклопување на батеријата пакет
※ Не го изложувајте батеријата на висока температура
☞ За Превозот
1.
★ Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ве молиме да го користите Trademanager или E-мали контактирајте со нас.

Кон својствата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
CGA-DU21
боја:
Црна
Бренд Име:
powertrust
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Капацитет:
3000MAH
Напон:
7.2V
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
CGA-DU21 DZ-BP21 ФОЛКСВАГЕН -VBD210
Тип На Производ:
Батерија Li-ion Батерија Пакет

Производи во категоријата

Карактеристики : 1.Батерија тип : 502035052035Капацитет : 320m AhНоминална напон 3 Батеријата е предвидено со зашт

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

Поради временската зона разлика,пораки ќе се одговори во рок од 2448 часа, ве Молиме испратете ни порака а

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

9.6 V 900m Ah Литар енергија на батеријата NiCd батеријата MJX 1559 8888 РК Автомобил Батеријата Далечинско управува

Директни производители 3., стабилни перформанси : долг циклус живот : континуирано полнење и празнење 500

NPFV70 Замена на БАТЕРИЈАТА за Sony Камери 7.2 V 2500m Ah / LiionКомпатибилен Камера Модели : За Sony DCRPJ5 DCRPJ5 E DCRSR15 DCRSR15 E DC

, НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид

Здраво! Почитувани купувачи,Сите ние полимер батерија можат да бидат прилагодени за вас,Вие само треба

Здраво! Почитувани купувачи,Сите ние полимер батерија можат да бидат прилагодени за вас,Вие само треба

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Батерии Напон 3 Превозот : 1 Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звуч

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Пакетот вклучува : 3* НПFH70 тесто1* Батерија полначNPFH70 Батеријата за SonyКарактеристики : 1 Нова Батерија Liion

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите тре

ЛПE10 Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 1500m Ah / LiionКомпатибилен Камера Модели : За Canon EOS Бунтовнички T3

380m Ah Батерија За Smart Watch dz09 dz09 Smart Watch Замена на Батеријата Батеријата За Smart Watch DZ09 Dropshipping Спецификација : Б

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Карактеристики : 1 Нови генерички Батерија Liion Батерија2 Висока густина на енергија, високо рециклирање

Please wait...