0
clear
  • Жените Чизми Женски Зимски Чевли Жена Топол Снег Чизми Мода Велур Крзно Глуждот Чизми Црна Браун Големина 35-40
  • -20%
  • -20%
Жените Чизми Женски Зимски Чевли Жена Топол Снег Чизми Мода Велур Крзно Глуждот Чизми Црна Браун Големина 35-40

Жените Чизми Женски Зимски Чевли Жена Топол Снег Чизми Мода Велур Крзно Глуждот Чизми Црна Браун Големина 35-40

DEN 1742.40
DEN 1045.00

Достапност
Производот е достапен


2.5 См пета
ПРОВЕРЕТЕ ГОЛЕМИНИ :
Кинески големина CN35=22.5 cm
Кинески големина CN 36=23cm
Кинески големина CN 37=23.5 cm
Кинески големина CN 38=24cm
Кинески големина CN 39=24.5 cm
Кинески големина CN 40=25cm
брзо прашање 2 Квалитет : со висок квалитет, топло 4 За Акции : Сите боја и големина во акции ,може да нареди директна 5 Пакет : нема кутија , со цел да се намали пакет тежина

Кон својствата

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40
Бренд Име:
RenBen
Горниот Материјал:
Стадото
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Станот со
Број На Модел На:
89188
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Кадифен
Вратило Материјал:
Стадото
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Рим
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми

Производи во категоријата

Оригиналната Намера Домот, Глуждот Чизми Популарни Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Убаво Црна Зелени Ч

Taomengsi Моден Зимски Висок Квалитет на Стп Жената Чизми Солидна Круг Пети ЧипкаUp Солидна Имаат Водоотпоре

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

1.САД Големината Не ет велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина озна

Добредојдовте на нашата продавница !Мешани Бои Мрежа Кожа Жените Се Отвори Пети Глуждот Чизми Секси Чип

Можете да го видите вистинското чевли видео на КомпјутерMeotina Зимски Чизми Жените Платформа Оптоварувањ

Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни дад

2018 Нова Есен Зима Жените Чизми Висок Квалитет Солидна Чипкаup Европски Дами чевли СТП Кожени Чизми МодаЗ

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

Врвен Квалитет На Рачно Изработени Жените Чевли Вистинска Кожа Жени Обувки Пролет&Есен Гроздобер Чипка

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина Било прашање p

Di Ji Girls Жените Пумпи Лето Bootie Pointy Пети Cutиспис Fretwork Разговор Глуждот Чизми Пролет Жени Висока Пета Фустан

за големината прашање, ние ви препорачуваме купувачи да се избере добра големина во зависност од вашит

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

Please wait...