0
clear
  • TIPTOP TP-P114 300W RGBWAP 6IN1 Отворено DMX Контролирани Led Par Светлина Евтини Цена Кина, Производител, Baiyun Област 110V-220V
  • -20%
  • -20%
TIPTOP TP-P114 300W RGBWAP 6IN1 Отворено DMX Контролирани Led Par Светлина Евтини Цена Кина, Производител, Baiyun Област 110V-220V

TIPTOP TP-P114 300W RGBWAP 6IN1 Отворено DMX Контролирани Led Par Светлина Евтини Цена Кина, Производител, Baiyun Област 110V-220V

DEN 11040.00

Достапност
Производот е достапен


Спецификација за производ :
Напон : AC100 V-220 V
Моќност : 300 W
Боја емитуваат : RGBWAP 6 IN1 боја мешање
Led количина : 24pcs 18 W led светилки, опремени со голема леќа.
Контрола на владата : Auto, господар-роб,DMX512 сигнал. режим на звукот
Податоци влез/излез : 3pin XLR-конекција . анодна socket
Пакување начин : картонска кутија со пена

Кон својствата

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Стил:
DMX Фаза Светлина
Број На Модел На:
TP-P114
Бренд Име:
GIGERTOP
Напон:
90-240V
моќност:
300W
Име на производ:
24*18W RGBWA УВ Водоотпорен led par светлина
Напон:
AC100V-220V
моќност:
300W
Боја емитуваат:
RGBWA УВ 6IN1
DMX канали:
6/10 CH
led светилка:
оригиналниот tyanshine
Леќа агол:
25 степен
Led количина:
24pcs 18W
сертификација:
CE, ROHS
Начин на пакување:
картонска кутија

Производи во категоријата

Ова е магла машина која спрејови нагоре, опремени со 24 PCS RGB Led диоди Тоа е погодна за внатрешна и надвореш

ЗАБЕЛЕШКА имаме САД, ЕВРОТО, велика БРИТАНИЈА и АНИ приклучоци, ве Молиме оставете порака за да ни кажет

led par светлина ќе биде завршена ова е добар начин за намалување на куповната цена.5) : некои лоши продавачо

LED Движи Главата Зрак светлина / LED движи главата светло;Б Како да го добиете најновите цена?Ако сакате на

Произведено во кина фаза светлина движи главата топла продаде 9 X10w RGBW led Мираж ролери светилка за во диск

Гаранција : 1 Сите се враќа мора да биде postmarked во рок од 14 дена од приемот на денот на потврди за испорака

потоа се споредуваат нашите најконкурентна цена база на нашиот висок квалитет,можеби и ние ќе се најсоо

Спецификација за производ : Напон : AC90240 V 50 / 60 HzМоќност : 90 WLed количина : 7pcs 10 W led светилкиБоја емитуваат : RG

Влезен напон : 90240 V AC 50 / 60 Hz потрошувачка на Енергија : 230 WКонтрола на владата : DMX512, гласовна контрола, авт

Спецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 300 WБоја емитуваат : RGBWAP 6 IN1 боја мешањеLed количина : 18pcs

Многу продавачот се опише како предводена ѕид за миење светлина е 9 W за секоја светилка но, всушност тие

Она што е начинот на Плаќање?Т / T, paypal или Western Union7.Строго се тестираат пред пратката Во изминатите 8 годин

1 Канал, DMX Засилувач RGB Контролер DC5 V Текст DMX Сигнал Дистрибутер Излез 1 Канал СигналDMX засилувач прифаќа

Но, тоа е исто така прекрасен осветлување проектор кој исто така може да се користи како блескави проект

Please wait...