0
clear
  • Висок Квалитет на Злато Сребро Долг Синџир Џемпер Ѓердан Лабава CZ Кристал Празен Круг Pendant Ѓердани за Жените Подарок Dropshipping
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет на Злато Сребро Долг Синџир Џемпер Ѓердан Лабава CZ Кристал Празен Круг Pendant Ѓердани за Жените Подарок Dropshipping

Висок Квалитет на Злато Сребро Долг Синџир Џемпер Ѓердан Лабава CZ Кристал Празен Круг Pendant Ѓердани за Жените Подарок Dropshipping

DEN 364.32
DEN 284.00

Достапност
Производот е достапен


НИЕ СМЕ ФАБРИКА ,НИЕ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИТЕ ВАШИОТ СОПСТВЕН ДИЗАЈН ЗА ВАС ,ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА АКО САКАТЕ ТОА

Секогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот,ако не сакаат да чекаат времето , ве молиме додадете некои пари да брод од страна на другите пратката ,ви благодарам многу .
Превозот :
1. Воздухопловната (15-35 Дена за Испорака) (Бесплатен превозот+Следење на број)
2. EMS (6-12 Дена за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
3. DHL ( 5-7 Денови за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
Исто така Може да го Користите и ПРОЗОРЦИ,Fedex,ТНТ !
Ние ќе се потрудиме Да се Направи Добро се Справи Со Секој Клиент, Ако Имате Било каков Проблем, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние ќе им Даде Сте Задоволни Одговор.
· DOA предмети ќе бидат разменети или вратени кога вратени.
· Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот обвиненија и осигурување.
· Неисправни предмети мора да биде забележано во рок од 7 дена од денот сте го добиле.
Откако добив пакет , ќе наплата тебе пари
-Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
-Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
-Откако ќе го купите, ве молиме да НЕ остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 45 дена, бидејќи имаме споменато превозот време постојано.
-Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
-Напуштање на негативна повратна информација нема да реши ништо! ПОЗИТИВНА комуникација не!
-Ако има нешто погрешно, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да ги задоволи вас и да добијат подобри.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
X137-XL04887
Pendant Големина:
35*35 / 20*20 мм
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Златен Пиштол Црна
Должина:
Approx 65.5+6.8cm
Повод:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг
Материјал:
Висок Квалитет На Алуминиум+Кристално
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Еколошки Стандарди:
доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни
pendant стил:
Геометриски Круг Шупливи Pendant
кориснички:
Yes

Производи во категоријата

Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит.*Време на испорака на DHL /

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!BC086 н

Жените, Хомосексуалец Гордост Ѓердан Лезбејка Двојно Женски Симбол Објаснување pendant Сребро.

метал : морска школкаоблик : цветбоја : црвенаголемина : 40mmlengh : 18"вклучуваат затворач(види слика)имам дру

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Хематит ,камен, Отворајќи Кристал, Количина : 4 На

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на прев

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозо

Убава Накит,Исто Така, Ги Сакам Моден Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Фигаро " СинџирМатеријал : не ' Р

долго бисер toggle ѓердан spsb1982zz5 Материјал : метал : сребро позлатен бакар, никел и олово слободни Дизајн : 10

Ailatu машки Накит Природни 8мм Круг Црна Нето Камен Монистра Мода Ѓердан или да се Земе како Белегзија Исц

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ Живеат во градот зелена џуџиња. рачно изработени самовила кукли, с

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

Нашата посветеностНие гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : 2.0 mm ширина (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Бо

Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.Покрај тоа,

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде ка

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Доброто И Злото Буда Главата на

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

Please wait...