0
clear
  • GODKI Луксузни Симулирани Бисер Цвет Микро Кубни Циркони, Отворајќи Жените Свадба Булчински Партија Ангажман Earring
  • -20%
  • -20%
GODKI Луксузни Симулирани Бисер Цвет Микро Кубни Циркони, Отворајќи Жените Свадба Булчински Партија Ангажман Earring

GODKI Луксузни Симулирани Бисер Цвет Микро Кубни Циркони, Отворајќи Жените Свадба Булчински Партија Ангажман Earring

DEN 592.80
DEN 540.00

Достапност
Производот е достапен


100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 3 Години
Стил : Високо Квалитетен Моден Накит Earring
Материјал : 100% ААА чешка SONA Кубни Циркони Дијамант
Облечен Повод : Daliy Носат / Партија / Годишнината / Свадбата
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Себе
Овој накит спогодба со еу за животната средина барање

Кон својствата

Метална боја:
злато цвет, сребро цвет
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
L028
Бренд Име:
GODKI
Материјал:
Кубен Циркони

Производи во категоријата

Blue & Зелено и Црвено Акрилик Монистра Очекување Круг Обетки Онлајн Шопинг Индија Жените Обетки Накит тр

Политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Најпопуларните Ние ќе прогласи aviso : лос estimados compradores, nuestra tienda де orden mnima es де $8 ( usted puede mezclar diversos artculos en nuestra

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA долго tassel об

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Silve БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар / Месинг

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

Нова Жешка Неонски Нивоа Долго Tassel Обетки за Жени 4 Слоевит Дополнителните Обетки Ombre Наредени Tassels Dangle О

ZAKOL Класичен Капка Обетки Вода Капка Кубни Циркон Свадба Накит За Жените Ангажман FSEP659Бренд : ZAKOLГлавнио

Неправилни Метал Триаголник Нерамна Површина Дизајн Капка Dangle Обетки за Жените Злато Сребрена Боја Мод

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Циркон Отвори, бисер, дрво Круг Големина

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

BEADSLAND Купер Обрачот Обетки 5СМ Дијаметар Мода Накит Жените Подарок

.100% бренд.Стил : Сребрена Боја CZ Dangle Обетки Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија.Подарок За :

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки.П : Како дојде објектот сум добил е помала од она

***Ако купите над $200 во нашата продавница Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL Бесплатен Прев

Имаме и други злато клип капка обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Имаме и други обе

Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проб

Семе Beaded Boho Капка ОбеткиОбетки : големина : 10cm(за )тежина : 38g / пар (за)

[додатоци] тип : брошеви, игли, brooch[материјал] : комерцијална легури,кристално[површински третман] : sliver по

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

Боја : Сребро,Злато.како на слика шоу ;Материјал : алуминиумски,кристално,бисерГолемина : 8.8 cm(3.5 инчи),ка

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Please wait...