0
clear
  • Оган & Сакура Дијамант Везови 5D DIY рачно изработени дијаманти, круг дијаманти, целосна вежба крст-бод, цвет шема декорации
  • -20%
  • -20%
Оган & Сакура Дијамант Везови 5D DIY рачно изработени дијаманти, круг дијаманти, целосна вежба крст-бод, цвет шема декорации

Оган & Сакура Дијамант Везови 5D DIY рачно изработени дијаманти, круг дијаманти, целосна вежба крст-бод, цвет шема декорации

DEN 439.68
DEN 246.00

Достапност
Производот е достапен


забелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка. Б. Ова не е завршена слика, што треба да го направите тоа самите. В ве Молиме да се спречи децата од голтање. опис : Име на Производ : DIY дијамант слика 1. Апликации : Дом, канцеларија, хотел, уникатен подарок 2. Материјал : Круг смола дијамант 3. Пакување : Сите производи се во боја на кутијата 4. Длабоко дупчење област : 100% круг дијаманти. Тоа е полна со дијаманти везови 5. Дијамант : Круг дијамант (плоштад дијаманти, ве молиме оставете порака!) 6. Алатки : Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча. Фото Цел : Ние може да се направи дијаманти за вас. Доколку образецот и големина не се совпаѓаат нашата продавница вас. Ве молиме да ми кажете каков вид на дезени и големини ви се допаѓа, а ние ќе се прилагодите за вас, и да ви даде разумна цена, се добредојдени!
Ние секогаш ќе брод на стоките во рок од 5 дена од денот на уплатата. Со нудење на бесплатен превозот
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезди.
Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве Молиме да не остави негативни повратни информации директно, само контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 30x40, 40x50, 50x65
Бренд Име:
mhd
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Заврши занает:
Рачно изработени

Производи во категоријата

Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла наstereophotograph и луксуз,

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн круг вежба ( ако са

Посетете Ја Нашата ПродавницаDefintion СликаПроизводството Чекори1, Отворете ја кутијата, проверете колекц

Дијамант слика : 5Висока вискозност и Доволно Дијамант1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, н

Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не Отворен мал дел од сел

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.П : Може ли да се направи ди

Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни Подолу е проценет

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

Можете да изберете еден стил ви се допаѓа Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволн

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

Ајде да го реши проблемот со вас ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак на п

Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши.

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

Модерната едноставна уште живот цвет 5d diy дијамант сликарство дијамант налепница, дома дневна соба деко

Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја Дијамант Додаток Ус

Посетете Ја Нашата ПродавницаДијамант colth големинаDefintion СликаПроизводството Чекори1, Отворете ја кутиј

Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат Ние обично го пополните долниот декларирана

[DIY дијамант сликарство карактеристика]1 За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана

Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, тридимензионални чувство посилно.П : Колку

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

Please wait...