0
clear
  • 10pcs/многу Нови Предвремени Накит Кристал Снегулка Snap Копчиња одговара 18MM Snap Хривнија&Алки Накит Жените Нова Година, Божиќ Подароци
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу Нови Предвремени Накит Кристал Снегулка Snap Копчиња одговара 18MM Snap Хривнија&Алки Накит Жените Нова Година, Божиќ Подароци

10pcs/многу Нови Предвремени Накит Кристал Снегулка Snap Копчиња одговара 18MM Snap Хривнија&Алки Накит Жените Нова Година, Божиќ

DEN 177.60

Достапност
Производот е достапен


Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
ZA818
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
XINNVER
Функција:
моден накит
ОДГОВАРА ЗА:
18mm Snap Бразлетна,Прстен , Ѓердан
одговараат за:
Жени , Жени, Девојки ,мажите
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : 24 K Бакар Леж

1 2017 пролет и лето нов дизајн трибоја на листот во форма на популарните дами хривнија класичен убава мод

Име : Камен ХривнијаКоличина : 1pcКонектор Стил : Черепот На ГлаватаДолжина : 19.5 см20cm( или можете да избере

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел износот е над

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИ

, Улица, Град, Регион и држава.потоа можете да го плати Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска

Големина : веригата е 140mm со прилагодливи 100mmТежина : 60g / pcПлаќање : Т тука се многу методи за плаќање на ра

10 PCS / Многу Големо Око Snap Копчето 18mm Избрани Бои Гроздобер турски уроци Стакло Сребро Позлатен Дното Суп

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач

12pcs / Многу Симпатична Мачка Шема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува ХривнијаSnap НакитМодело

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и К

modname=ckeditorТочка Име : Legenstar Злато Позлатен Дрвото на Животот Шарм Нараквици Пуканки Синџир Накит За Женит

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот*Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или по

Точка Име Сребро Змија Синџир Нараквици Големина 20.5 cm Тежина 14g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина,

Производ Стил : БАКНИ МЕ Злато & Зголеми Златна Боја Кристал Риба Шарм Хривнија Женската Мода Нараквици

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашат

Please wait...