0
clear
  • 1Pc G23 Титаниум & Опал Гем Микро Кожен Водител на Врвот Кожен Кожата Нуркач Површината Пирсинг Кријат Врвот Мерачи jewelled тело накит
  • -20%
  • -20%
1Pc G23 Титаниум & Опал Гем Микро Кожен Водител на Врвот Кожен Кожата Нуркач Површината Пирсинг Кријат Врвот Мерачи jewelled тело накит

1Pc G23 Титаниум & Опал Гем Микро Кожен Водител на Врвот Кожен Кожата Нуркач Површината Пирсинг Кријат Врвот Мерачи jewelled

DEN 143.04
DEN 99.00

Достапност
Производот е достапен


1 Pc G23 Титаниум & Опал Гем Микро Кожен Водител на Врвот Кожен Кожата Нуркач Површината Пирсинг Кријат Врвот Мерачи jewelled тело накит
Бар Големина : 1.2*6mm
Боја : Црна,Розова, Светло Сина,Бела,Виолетова,Црвена
Многу се Вклучени : се Продава во 1 парче.
1. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја може да биде малку поинаков од слики. Ова може да биде предизвикана од страна на екран одраз во мониторот, светлина ефект итн.
2. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот. Тоа е од витално значење за да добие парцела побрзо !!!
Нашата компанија има професионални дизајнери и фабрика. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди најдобри производи и услуги. Ако
се поединец купувачот, ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа . Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, можете да ни веруваат.
ИЗВОНРЕДНОСТ ДОАЃА ОД ПРОФЕСИЈА ! ! ! ! !
Ние ќе пакување на стоки многу безбедно со кутија. Бесплатен превозот е достапен за Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress стандард на превозот. Стоката ќе пристигне во 15~25 работни дена. Ако купите повеќе и им треба итно да, ние може да ги испратите по Изразува, како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит
Следење на веб-страница
DHL
За 3-7 дена
EMS За 10-15 дена
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата. Но, можеме да го напишеме пониска вредност на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа. И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. Ви благодариме.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 24 часа по вашата remittance завршен. и превозот информации, ние ќе го организира испорака во 2 дена aftersuccessful плаќање. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој. Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди Позитивни коментари кога сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да НЕ остави негативен или неутрален повратни информации пред комуникација. Ние ќе ви овозможат совршено решение во рок од 24 часа. Голема благодарност !!!

Кон својствата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
OM963
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
STARBEAUTY
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
боја:
Розова,Црвена, Светло Сина,Црна,Бела,Виолетова
Стандарди За Безбедност:
CE никел слободни доведе слободни
Стил:
Потковица Кружни Прстен за веѓа ,усните ,носот
Тип:
Усна Labret Студ Прстен
Полски:
од машина
пирсинг:
пирсинг финтата
Големина:
1.2*6mm
Многу вклучувајќи:
1pc

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавница>= $200 долари бесплатен превозот од експрес, Освен за латинска Америка

Ние, исто така, ја прифати другите друг метод на плаќање, како што се Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитн

Ако сте задоволни со нашата објект и услуги,тоа е благодарни што ни остави позитивен фидбек.Ние ќе брод

70pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Завртка Одговара Уво Приклучоци и Тунели Уво Пирсинг Проширувач Мерачи

П : Ако јас купуваат повеќе,ќе има попуст?A : 1.и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само.59 /

Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари кога сте задоволни со нашите произ

ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску Ние ќе ви одговори во рок

Опис На Производот : Материјал : Циркон Кристал & Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 3мм / 4mm / 5mm / 6mmБоја : Златна

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Промет на мало со лекови или Wholesal

Ние брод на светот.5 мм,Матични должина : 22mm,Вкупно : 3мм(+2mm) ,Челик Топката Кол : 5mm Скок Топката Кол : 78mmКоли

Конус ќе се кандидира надвор од матичните бидејќи на долг транспорт и грубо се справи со поштарот,тоа не

99 / многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Усна Пирсинг Студ Со Криста

316 L Челик 20g Носот Завртки Студ Прстен Тело Пирсинг Накит 100pcs / многу* големина : 20g(0.8 mm)*6*2mm Опал*Боја : mixd 10

МJA0000179Спецификација : Бренд новиТип : LabretТелото Област : Уво, Labret, УснаМатеријал : Хируршки Челик+Синтети

comКина Пост Воздух MailОколу 1525 денаwww Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно...

Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш Не НосиМатеријал : не ' Рѓосувачки челик,опал каменКамен Боја : бела,сина

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : Тело НакитМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБо

Топката / конус боја е случајно испратените,ќе се разликуваат од сликата.Сликите покажуваат само некои

Можете да изберете големина сакате, и ќе добиете : 1 пар (2 Приклучоци) на крв црвена течност исполнета акр

Тип : Праска Срце Barbell Пирсинг Јазик Прстен Тело Накит Големина Детали(Приближно) : УВ Топка : 6x6mm;Pin Дебели

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.99 / многупа

ОписИме : 2017 новодојдени 14 G Скелет Череп Рака Shield Брадавица Бар Секси Прстен Панк Тело пирсинг НакитБар

*Детали1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.пакување : 1 Pair / многу бојата како што сликите покажуваат за

Please wait...